Zmieniamy oblicze zakupów na raty z nową odsłoną karty Comfort Plus – kartą ratalną ze stałą spłatą minimalną

Zmieniamy oblicze zakupów na raty z nową odsłoną karty Comfort Plus – kartą ratalną ze stałą spłatą minimalną

 

Z wielką przyjemnością informujemy o wprowadzeniu nowej odsłony produktu, czyli karty ratalnej. Karta pozwala robić zakupy w sklepach stacjonarnych i online na całym świecie, a spłaca się ją co miesiąc w równych, stałych kwotach. Co szczególnie ważne kwotę do spłaty klient samodzielnie ustala na samym początku, przy podpisywaniu umowy. Karta ratalna może pomóc przy codziennych i niespodziewanych wydatkach. Spodoba się też miłośnikom rat. Z nią nie będą musieli szukać sklepu oferującego wybrany produkt w dobrej cenie i możliwości jego zakupu na raty czy wypełniać kolejnych wniosków o kredyty ratalne. Jak to dokładnie działa? Tłumaczymy poniżej.

Nasza karta ratalna to absolutna nowość na rynku, na którym brakuje podobnych rozwiązań.  Tworzyliśmy ją z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie naszych Klientów. Tak jak każda karta kredytowa umożliwia wygodne kupowanie towarów lub usług w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń. Różnica tkwi w spłacie karty. Kartę ratalną Klient spłaca co miesiąc  zawsze w równych, stałych kwotach, których wysokość ustali sam przy podpisywaniu umowy. Wszystko w ramach przyznanego limitu na karcie. Dzięki temu produkt pozwala zachować stabilność i kontrolę wydatków. Rozwiązanie może przypaść do gustu osobom lubiącym zakupy ratalne. Dzięki niemu oszczędzą czas, który w innym przypadku musiałyby poświęcić na każdorazowe podpisywanie wniosków o udzielenie kredytu ratalnego i szukanie sklepu oferującego wybrany produkt w dobrej cenie i możliwość jego spłaty w ratach.

Karta ratalna jest bardzo wygodna w obsłudze. Klient może ustawić stałą spłatę ze swojego konta i nie musi się już się niczym przejmować, bo ma pewność, że co miesiąc czeka go ta sama kwota do spłaty - bez niespodzianek. Karta  to również niezależność. Klient może z niej korzystać nie tylko podczas codziennych zakupów, ale i w przypadku nieprzewidzianych sytuacji np. konieczności szybkiego leczenia stomatologicznego. Dzięki niej zyskuje dostęp do dodatkowych pieniędzy i może wykorzystać je, nie naruszając swoich oszczędności.

Przy podpisywaniu umowy można wybrać jeden z 4 terminów spłaty karty, tak  aby dopasować go do daty wpływu swojego wynagrodzenia. Wszystkie wykonane transakcje, wysokość dostępnych środków oraz inne informacje o karcie dostępne są w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Zapraszamy do zapoznania się z produktem w zakładce karty kredytowe na naszej stronie internetowej.