Kierowco, możesz zmniejszyć koszty

Kierowco, możesz zmniejszyć koszty

Codzienne korzystanie z samochodu staje się coraz większym obciążeniem dla domowego budżetu. Ceny rosną, rynek paliwowy jest niestabilny, a końca podwyżek nie widać. W takiej sytuacji warto się rozejrzeć za rozwiązaniami, które mogą ograniczyć wydatki związane z podróżami autem. Jednym z nich jest TurboKARTA, najlepsza karta kredytowa dla kierowców.

Istnieją dwa główne rodzaje reakcji na podwyżki – ograniczenie zakupów i ograniczenie wydatków. Wiele osób może powiedzieć, że to tylko dwie nazwy dla tego samego zjawiska. Różnica jest jednak zasadnicza – w tym drugim przypadku nie musimy z niczego rezygnować, ponieważ kupujemy tyle samo co wcześniej, ale płacimy mniej.

Wydatki zmniejszają się same

Z reguły trzeba się bardzo postarać, żeby wydawać mniej. Wyszukiwanie promocji i porównywanie cen to czasochłonne zajęcie. Znacznie lepsze są rozwiązania, które działają same i obniżają nasze wydatki automatycznie. Dobrym przykładem takiego „magicznego” narzędzia jest TurboKARTA, czyli jedna z kart kredytowych dostępnych w Santander Consumer Banku.

Na myjniach, stacjach i w restauracjach

Wyjątkowość TurboKARTY polega na możliwości otrzymywania zwrotów za zakupy. Docenią to zwłaszcza kierowcy, bowiem to oni najbardziej mogą skorzystać z benefitów karty:

·      5% zwrotu wydatków na samodzielnych (czyli nie będących częścią stacji paliw) myjniach samochodowych,

·      1% zwrotu za paliwo oraz inne zakupy na stacjach paliw,

·      3% zwrotu za zakupy w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach.

TurboKARTA jest więc idealnie skrojona pod potrzeby kierowców. Nie dość, że zapewnia zwroty części wydatków, to dodatkowo zawiera bezpłatny pakiet car assistance. Podróże samochodowe z taką kartą będą nie tylko mniej kosztowne, ale także bardziej bezpieczne i idealnie wygodne.

Jedna karta, wiele korzyści

Posiadacze TurboKARTY mogą uzyskać nawet 360 zł zwrotów rocznie! Ale to oczywiście tylko jedna z zalet karty, która jest dostępna bez wychodzenia z domu. Karta gwarantuje bezpieczne płatności internetowe i możliwość spłaty w ratach oraz zapewnia stały dostęp do pieniędzy. Nic dziwnego, że w marcowym rankingu kart kredytowych portalu Money.pl TurboKARTA zajęła pierwsze miejsce. Z taką kartą można z powodzeniem walczyć z rosnącymi wydatkami!

Tagi:
turbokarta