Zimowe centrum dowodzenia

W zimowych wyzwaniach pomoże kredyt gotówkowy

Gdy za oknami panują: mróz, smog, ciemności i wirusy, trzeba sobie zorganizować wygodne i bezpieczne życie w domu. Jak to zrobić? Z pomocą przyjdą nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz praktyczne funkcjonalności bankowości internetowej. Oto krótki przewodnik dla tych, którzy zimę planują spędzić w promieniu kilkunastu metrów od własnego łóżka

To nie był łatwy rok, ale wygląda na to, że w tunelu pojawiło się już światełko w postaci szczepionek. Trzeba „tylko” przeczekać zimę. Dla wielu osób to nic nadzwyczajnego – co roku w trakcie zimowych miesięcy zakopują się pod kocami z książką i herbatą. Jednak tym razem wyzwanie jest większe. Nie będzie wyjazdów, spotkań ze znajomymi i wielu innych atrakcji, które wprowadzają odrobinę ciepła w zimową codzienność. Trzeba sobie radzić inaczej.

Misja: sprytne kupowanie

W najbliższym czasie bardzo cenną umiejętnością będzie sprytne korzystanie z zakupów online i dostaw pod same drzwi. To wciąż młoda branża, w której panuje konkurencja, a to oznacza promocje i zniżki. Możemy być pewni, że poszczególne firmy będą nas chciały przeciągnąć do grupy swoich klientów. Ich stratedzy wiedzą, że spędzamy czas w domu i chętnie korzystamy z różnych usług internetowych. Wykorzystajmy to!

Misja: posiłek pod drzwi

Dobrym przykładem usługi, która gwałtownie zdobywa popularność, jest dostawa jedzenia do domu. To szybkie i wygodne, bo wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, by zamówić wybrane danie. Po mniej więcej 30 minutach słyszymy dzwonek do drzwi i znajdujemy torebkę z pyszną zawartością na wycieraczce. Sprawnie, bezkontaktowo i bezpiecznie. A także korzystnie, bo walczące o klienta firmy co chwilę oferują zniżki i kody na darmowe dostawy.

Misja: korzyści dzięki jedzeniu

Taka dostawa może też dawać dodatkowe korzyści. Jeśli zamówienie zostanie opłacone przy pomocy TurboKARTY, z której korzystają klienci Santander Consumer Banku – banku od kredytów, 3% wydanej kwoty wróci na rachunek karty płacącego. Zasada ta dotyczy płatności w restauracjach i kawiarniach, przy zamówieniach na wynos i w aplikacjach oferujących dowóz jedzenia. W ten sposób można „odzyskać” aż 360 zł w ciągu roku!   

Misja: zdalna realizacja potrzeb i celów

Jedzenie to oczywiście potrzeba podstawowa i pierwsza w kolejce do zaspokojenia. Ale gdy będziemy już najedzeni, możemy zacząć myśleć o realizacji innych celów. To o tyle łatwe i wygodne, że w Santander Consumer Banku – banku od kredytów dostępny jest kredyt, który można wziąć totalnie bezkontaktowo, bez odwiedzin w placówce, a nawet bez wizyty kuriera. Kredyt bez wychodzenia z domu działa po prostu w 100% zgodnie ze swoją nazwą.

A jak my wszyscy będziemy działać podczas tej zimy? Z pewnością ostrożnie. Ale to nie znaczy, że powinniśmy zrezygnować z planów i celów. To dobry czas na uzupełnienie szafy, przygotowanie remontu, przegląd narzędzi czy ułożenie listy rzeczy do zrobienia i kupienia. A to wszystko można już teraz zrobić z domowego centrum dowodzenia.