Jak się przygotować na nagłe wydatki?

Ubezpieczenie Mój Pakiet

W czasie pandemii każda sprawa do załatwienia urasta do rangi sporego problemu. Najczęściej rodzi trudności logistyczne i finansowe. A to przecież czas na siedzenie w domu i pilnowanie domowego budżetu. Aby nie dawać się zaskakiwać takim niemiłym niespodziankom, warto się przed nimi odpowiednio zabezpieczyć. A najlepiej ubezpieczyć

Nikt nie ma teraz głowy do zajmowania się zgubionymi kluczami, wyrabiania nowych dokumentów lub organizowania leczenia weterynaryjnego dla ukochanego pupila. A przecież tego rodzaju obowiązki nie zniknęły na czas zagrożenia epidemicznego.

Na szczęście nie zniknęło także indywidualne ubezpieczenie Mój Pakiet, które jest dostępne w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Mało tego, teraz umowę można podpisać nawet na 2 lub 3 lata i tym samym na dłużej uwolnić się od utrudniających życie komplikacji.

Dostępne są 4 warianty ubezpieczenia:

  • KLUCZE – pokryje koszt interwencji ślusarza i wyrobienia wtórników kluczy lub kart samochodowych. A także wymiany zamków lub stacyjki. Wygodnym dodatkiem jest opcja dostarczenia utraconych kluczy.
  • DOKUMENTY – obejmuje zwrot kosztów wystawienia duplikatu lub nowego dokumentu, pakiet alertów BIK o próbie wyłudzenia kredytu lub pożyczki i pomoc w zabezpieczeniu się przed takimi działaniami przestępców. Tu także możemy skorzystać z możliwości dostarczenia utraconego dokumentu.
  • PUPIL – w zakres tego wariantu wchodzi organizacja i pokrycie kosztów wizyt weterynaryjnych oraz leczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku. A także transport odnalezionego zwierzaka. W trudnych momentach ubezpieczony może skorzystać ze zwrotu kosztów uśpienia i pochówku pupila.
  • PUPIL+ - rozszerza wymienione wyżej świadczenia o organizację i pokrycie kosztów wizyt weterynaryjnych w wyniku nagłego zachorowania.

Bez względu na to, który wariant wybierzemy, przynajmniej w jednej dziedzinie życia nie będziemy musieli gasić nagłych „pożarów”. A jeśli zdecydujemy się na wszystkie opcje ubezpieczenia, usuniemy ze swojej przyszłości mnóstwo nieprzyjemnych zdarzeń i komplikacji. W ostatnim czasie mieliśmy ich już wystarczająco dużo.