Zastrzyk gotówki na nowy rok

Zastrzyk gotówki na nowy rok

 

Minione święta, Sylwester i długi weekend miały jedną wspólną cechę – były droższe niż dotychczas. Większe niż zwykle wydatki widzimy doskonale po aktualnym stanie portfela i konta bankowego. A przecież przed nami ferie zimowe, a w sklepach już zaczął się sezon wyprzedaży. By w pełni skorzystać z zimowych atrakcji i okazji zakupowych, warto się rozejrzeć za dobrym źródłem dodatkowej gotówki.

Na duże i małe potrzeby

Początek roku kojarzy nam się z planowaniem i rozpoczynaniem nowych projektów. W tym okresie stawiamy na noworoczne postanowienia. Zapisujemy się na kursy językowe, kupujemy gotowe plany diet, dzięki którym tym razem uda się zrzucić zbędne kilogramy, kupujemy sprzęt sportowy – bo w tym roku już na pewno będziemy dbać o formę.   

Na każdą z tych rzeczy potrzebujemy jednak pieniędzy. Jednocześnie aż szkoda byłoby nie skorzystać z rabatów w sklepach oraz zimowej aury. Przecież wyprzedaże nie będą trwać wiecznie, a śnieg na stokach nie wytrzyma do czerwca…

Nie ma czasu do stracenia

Wszystko wskazuje więc na to, że powinniśmy jak najszybciej uzupełnić tę część domowego budżetu, którą przeznaczamy na rozwój, inwestycje, przyjemności i rekreację. Zwłaszcza, że w obliczu sporej inflacji nie warto czekać z wydatkami – za kilka miesięcy ceny mogą być już dużo wyższe.

Sytuacja wymaga szybkiej reakcji. Ale uwaga – nie może być ona pochopna. Złym rozwiązaniem będzie zarówno rezygnacja ze wszystkich planów i zakupów, jak i sięgnięcie po gotówkę z pierwszego lepszego źródła. Lepiej zaufać sprawdzonemu partnerowi, który oferuje korzystne, bezpieczne i dopasowane do potrzeb produkty finansowe.

Na plany, marzenia i przyjemności

W ofercie Santander Consumer Banku – banku od kredytów dostępny jest Mistrzowski Kredyt Gotówkowy. To wygodne rozwiązanie, które pomoże odbudować kondycję naszego budżetu nie tylko po świętach. Nawet nie trzeba wychodzić z domu, by otrzymać do 100 000 zł na dowolny cel! Taka kwota z pewnością pozwoli na realizację wszystkich noworocznych planów i postanowień. A dzięki wygodnym ratom nie trzeba będzie ograniczać bieżących wydatków.

By nie przegapić niczego ważnego

Zarządzanie domowymi finansami wymaga sprytu i elastyczności. Po okresie zwiększonych wydatków, gdy w budżecie nie ma nadwyżek, można sięgnąć po zastrzyk gotówki. A potem wygodnie spłacać Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w miesięcznych ratach. W ten sposób nie przegapimy wyprzedaży, sezonu narciarskiego i innych atrakcji, a nasz budżet będzie przez cały rok w doskonałej, stabilnej formie.