Jak zyskać 200 zł na zakupach w przyjemnie prosty sposób

Jak zyskać 200 zł na zakupach w przyjemnie prosty sposób

 

Wiele osób szykuje się aktualnie do zimowych wyjazdów. Na listach niezbędnych zakupów pojawiają się m. in. nowe narty, kaski, buty czy termoaktywna odzież. Ale zimowe aktywności nie są tanie, a ceny rosną niemal z miesiąca na miesiąc. Co w takiej sytuacji robią wytrawni łowcy okazji? Nie, nie rezygnują z zakupów – zarabiają na nich!

Potrzeba wyrwania się na łono ośnieżonej przyrody jest zrozumiała. Przecież nie można spędzić całej zimy z serialami i grami planszowymi. Czas na realizację tych postanowień noworocznych, które mówią o większej aktywności fizycznej i próbowaniu nowych rzeczy! Zwłaszcza, że w tym roku śnieg dopisuje zarówno na stokach, jak i na górskich szlakach. A zimowe widoki zapierają dech w piersiach!

Oceniamy skalę potrzeb

Jeśli mamy ochotę na białe szaleństwo, przejdźmy do fazy realizacji. Po przeglądzie sprzętu z pewnością okaże się, że niektóre akcesoria nie nadają się już do użytku. Wyszły z mody, uległy zniszczeniu lub stały się zbyt małe i nie pasują na dynamicznie rosnące potomstwo. Nie ma wyboru – trzeba ruszyć na zakupy.

Dbamy o sprytne finansowanie

Skoro postanowiliśmy, że uzupełniamy sprzęt, to zróbmy to wygodnie i z głową. Dzięki karcie kredytowej Visa Comfort, która jest dostępna w Santander Consumer Banku, nie będziemy musieli nadwyrężać możliwości konta osobistego. A przy okazji sprytnie rozłożymy wydatki na parę miesięcy.

Ale to nie wszystkie korzyści, jakie są związane z tą kartą. W ramach promocji „Złap 200 zł za kartę!” otrzymamy 200 zł. Wystarczy do 18 marca podpisać umowę o kartę Visa Comfort, a do 30 kwietnia wykonać nią dowolną transakcję i zalogować się do banku. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, do końca maja na rachunku karty pojawi się nagroda w wysokości 200 zł. Na dowolne wydatki!

Jest okazja do realizacji planów

Jeśli na zakupach - które i tak planujemy zrobić – można w prosty sposób zarobić, to warto wykorzystać taką okazję. A karta kredytowa z pewnością przyda się w przyszłości. To wyjątkowo wygodne i elastyczne narzędzie do finansowania nawet najbardziej szalonych planów.