Zabezpieczenie na nieszczęśliwe zdarzenie

Zabezpieczenie na nieszczęśliwe zdarzenie

 

Wypadki chodzą po ludziach przez cały rok. Ale zimą, w szycie sezonu, gdy na drogach jest ślisko a na stokach tłoczno, jest o nie szczególnie łatwo. Dlatego przed wyjazdem na ferie warto odpowiednio zabezpieczyć nie tylko siebie, ale także swoich bliskich. Można to zrobić, wykupując „Pakiet Wypadkowy”, dostępny w Santander Consumer Banku.

Szybka i konkretna pomoc

„Pakiet Wypadkowy”, jak nazwa wskazuje, zapewnia odszkodowanie w przypadku uszczerbku na zdrowiu poniesionego w wyniku wypadku. Dodatkowo ubezpieczony może korzystać ze świadczeń rehabilitacyjnych i pobytu w sanatorium. Ubezpieczyciel finansuje także niezbędny sprzęt medyczny. Jest to więc konkretne wsparcie, które umożliwia powrót do zdrowia oraz odciąża domowy budżet w trudnej sytuacji.

Długofalowe wsparcie

Zdarza się, że skutkiem poważniejszego zdarzenia może być trwała i całkowita niezdolność do pracy. Dla takich przypadków w „Pakiecie Wypadkowym” przewidziano stałe miesięczne wsparcie finansowe, które może być wypłacane nawet przez 10 lat. Ubezpieczyciel pokrywa także koszty dostosowania pojazdu lub mieszkania do potrzeb związanych z trwałą niezdolnością do pracy.

Niestety wypadek może się także potoczyć według najczarniejszego scenariusza i skończyć śmiercią ubezpieczonego. Dla bliskich to tragedia, której nic nie naprawi. Jednak wypłata całej sumy ubezpieczenia pozwoli im na pokrycie najpilniejszych wydatków i zabezpieczenie bytu rodziny w najtrudniejszym okresie.

Wariant rodzinny i rozszerzony

Zakres ubezpieczenia zależy oczywiście od sumy, długości ochrony ubezpieczeniowej  oraz wybranego typu polisy. Dostępna jest opcja indywidualna lub rodzinna, a każda z nich posiada także wariant rozszerzony. Co ważne, decydując się na ubezpieczenie rodzinne, zabezpieczamy także partnera lub małżonka oraz wszystkie dzieci w wieku od 6 do 21 lat.

Cała rodzina może się schronić pod jednym „parasolem ochronnym”, który rozpościera nad nią ubezpieczyciel. To wygodne i jakże przydatne rozwiązanie, po które warto sięgnąć jak najszybciej. Na czas i miejsce występowania wypadków nie ma się bowiem wpływu. W przypadku wykupienia polisy jest dokładnie odwrotnie – to świadoma decyzja, dzięki której skutecznie można ochronić siebie i swoich bliskich.

TUTAJ znajdziecie więcej informacji o ubezpieczeniu „Pakiet Wypadkowy”.