Gotówka z czasem do namysłu

Gotówka z czasem do namysłu

 

Decyzje finansowe zawsze należy podejmować odpowiedzialnie, a najlepsze decyzje to te przemyślane Zwłaszcza teraz- przy wysokiej inflacji i niepewnej przyszłości ważny jest komfort w postaci czasu do namysłu. W takich okolicznościach idealnie sprawdzi się kredyt ze stałą, niską ratą oraz przedłużonym okresem na bezkosztowe odstąpienie od umowy kredytowej.

W obecnych czasach planowanie domowego budżetu stało się sportem ekstremalnym. Ceny zmieniają się niemal z dnia na dzień, a raty kredytów wciąż utrzymują się na bardzo wysokim poziomie i nie wiadomo, kiedy zaczną spadać. Do tego dochodzą tarcze antykryzysowe, które czasowo obniżają stawki podatkowe na wybrane towary i usługi. Słowem – ciężko cokolwiek przewidzieć i zaplanować.

30 dni na zmianę decyzji

Santander Consumer Bank obserwuje sytuację i reaguje na potrzeby klientów. Dlatego proponuje w swojej ofercie kredyty gotówkowe, z których klient może zrezygnować w ciągu 30 dni bez konsekwencji i bez kosztów! Decyzja jest łatwiejsza do podjęcia, jeśli można ją zmienić. Teraz mamy na to 2 razy więcej czasu!

Aby sięgnąć np. po kredyt gotówkowy Równoratka, wystarczy przyjść do oddziału Santander Consumer Banku, wypełnić formularz internetowy lub zadzwonić na infolinię. Kredytobiorca otrzyma gotówkę przelewem, przekazem pocztowym lub w kasie banku.

Stałe, bezpieczne oprocentowanie

Równoratka to kredyt gotówkowy, którego nazwa opisuje jego największą zaletę. Równe, stabilne i niskie raty w obecnych warunkach są nie do przecenienia. Kredytobiorca ma pewność, że jego miesięczne zobowiązanie nie wzrośnie aż do spłaty ostatniej raty. Jeśli pożyczy 10 000 zł, rata wyniesie równe 300 zł. Przy 5 000 zł będzie spłacać zaledwie 150 zł, a przy 15 000 zł jego comiesięczne zobowiązanie będzie na poziomie 450 zł. I nie zapłaci ani złotówki więcej.

Złap finansowy oddech

Możliwość „przymierzenia się” do kredytu daje dodatkowy czas do namysłu. W ciągu miesiąca można przemodelować domowy budżet i wprowadzić do niego nową pozycję. Co ważne – stałą i odporną na ekonomiczne zawirowania.

Kredyt gotówkowy Równoratka posłuży do sfinansowania dowolnego wydatku: pierwszego wiosennego remontu, wyjazdu na ferie lub inwestycji we własny rozwój. Przy szybkiej decyzji przy pomocy Równoratki można sfinansować także drugą część aktualnego sezonu narciarskiego. Możliwości są wręcz nieograniczone!