Zabawa w kotka i myszkę? … czyli czas wyjątkowych okazji zakupowych

Zabawa w kotka i myszkę? … czyli czas wyjątkowych okazji zakupowych

Listopad to dobry moment na poszukiwanie mikołajkowych i świątecznych prezentów, ale nie tylko. Wytrawni łowcy okazji kupują w tym czasie także artykuły wiosenne i letnie, które są dużo tańsze niż w sezonie. Ale tak naprawdę jesienią warto kupować artykuły ze wszystkich kategorii, bo to czas największych i najbardziej efektownych wyprzedaży. Zobacz, na czym polegają te okazje i jak bezpiecznie upolować produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach, a nie bawić się ze sprzedającymi w kotka i myszkę.

Black Friday jest tradycją o korzeniach amerykańskich, która doskonale przyjęła się nie tylko na naszym rynku. Zaczęło się od tego, że na kilka tygodni przed świętami – w ostatni piątek listopada sklepy wprowadzały niesamowite promocje na swój asortyment. W tym roku masowy szał zakupów odbędzie się już 24 listopada. Mamy wówczas do czynienia z kumulacją promocji w sklepach stacjonarnych. Sprzedawcy proponują wyjątkowe przeceny, a kupujący ochoczo z tego korzystają. 

Internetowym odpowiednikiem Black Friday jest Cyber Monday, który ma miejsce 3 dni później. W tym przypadku z wyjątkowych ofert korzystają internauci. 

Od dawna jednak podział na promocje stacjonarne i cyfrowe nie jest oczywiście ściśle przestrzegany, a obecnie wyprzedaże nie ograniczają się do tych dwóch dni. Sieci handlowe i sprzedawcy internetowi często posługują się wręcz terminami Black Week, czy Black Month, ponieważ promocje trwają przez cały tydzień, a niektóre miesiąc i dłużej.

Wysyp okazji dla oszustów

Okres wyprzedaży to szansa na wyjątkowo korzystne zakupy w internecie oraz jednocześnie zagrożenie dla klientów. Nieuczciwi sprzedawcy doskonale zdają sobie sprawę, że w tym czasie czujność kupujących może być uśpiona. Wchodzimy w tryb polowania na promocje, spodziewamy się atrakcyjnych ofert i nie chcemy, by ktoś zgarnął nam sprzed nosa limitowane towary. W takich warunkach łatwo kliknąć w fałszywą ofertę lub link instalujący oprogramowanie, które wykrada wrażliwe dane i hasła.

Sprawdzony sposób na bezpieczne zakupy

Jak w takim razie kupować podczas wyprzedaży i promocji? Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem będzie korzystanie wyłącznie z ofert sprawdzonych sklepów i sprzedawców. Przyglądaj się dokładnie odwiedzanym sklepom. Nie ufaj stronom, które wyglądają podejrzanie, imitują znane sklepy, zawierają błędy i proponują przeceny zbyt atrakcyjne w porównaniu z konkurencją. Jeśli oferta jest niewiarygodnie dobra, to najprawdopodobniej jest jedynie niewiarygodna… 

Skorzystaj z oferty e-sklepów współpracujących z Santander Consumer Bankiem. W ten sposób nie tylko będziesz mieć pewność, że kupujesz bezpiecznie, po naprawdę korzystnych cenach, ale dodatkowo skorzystasz z atrakcyjnego kredytu na zakup towarów i usług. 

Dzięki temu zabezpieczysz się przed oszustami, kupisz nie tylko świąteczne prezenty w promocyjnych cenach, ale i rozłożysz wydatki na wygodne raty. To naprawdę imponujący pakiet korzyści!

Gdzie w takim razie kupować?

Godni zaufania partnerzy Santander Consumer Banku przygotowali w tym roku wyjątkowe oferty na Black Week, Black Friday i Cyber Monday:

EDUKACJA

TUTLO - https://tutlo.com/yellow-friday/

MEBLE

MEBLE.PL - https://www.meble.pl/

SELSEY - https://selsey.pl/black-week

MOTORYZACJA

MOTO-TOUR - www.moto-tour.com.pl

MUZYKA

GUITAR CENTER - www.guitarcenter.pl

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA.PL - www.narzedzia.pl

PIECE, KOTŁY

KOTŁY.COM - Hurtownia grzewcza. Piece c.o, kuchnie węglowe, bojlery i grzejniki - KOTLY.COM

SPORT

CENTRUM ROWEROWE - https://www.centrumrowerowe.pl/okazje/black-friday/

GOOD SPORT - https://goodsport.pl/black-friday-week/

MARTES SPORT - https://sklepmartes.pl/produkty/black-week/sortuj/rekomendacja

ROCKWORLD - https://www.rockworld.pl/k,94,czorny-piontek.html

SPORTOWYRAJ.PL - https://www.sportowyraj.pl/

TECHNOLOGIE

FOTOFORMA - https://fotoforma.pl/black-weeks-2023

iDREAM - https://idream.pl/black-week-z-idream.html

MORELE.NET - https://lp.morele.net/black-week-2023/

X-KOM - https://lp.x-kom.pl/a/black-month

ZEGAREK.NET - https://www.zegarek.net/zegarki/black-friday-w-zegarek-net.html