Jak skutecznie zapolować na wyprzedażach?

Jak skutecznie zapolować na wyprzedażach?

 

Jak co roku, listopad a potem grudzień i styczeń to czas gorących przecen i niezwykłego ruchu w sklepach. Sprzedawcy starają się przyciągnąć zarówno poszukiwaczy prezentów jak i amatorów białego szaleństwa. Konsumenci w trakcie długich chłodnych wieczorów mogą wreszcie zrobić odkładane od miesięcy zakupy. Podpowiadamy jak mądrze skorzystać z atrakcyjnych cen oraz promocji by nie obciążać domowego budżetu.

Do grona łowców promocji z pewnością warto dodać tych, którzy zorientowali się, że zostało im już niewiele czasu na realizację tegorocznych postanowień. Teraz szukają zestawów podręczników do błyskawicznej nauki japońskiego lub nowoczesnego roweru, aby przejechać wymarzone 100 km w ciągu jednego dnia. A przecież w sklepach pojawiają się już bardziej zapobiegliwi autorzy noworocznych postanowień, którzy chcą ruszyć z ich realizacją 1 stycznia…

Wybierz rodzaj finansowania

Niezależnie od motywu, jaki Tobą kieruje w czasie zakupów, postaraj się o niezawodne źródło finansowania. Możesz oczywiście wybrać wygodne płatności online, ale pamiętaj, że większe wydatki lepiej rozłożyć na kilka miesięcznych rat i nie obciążać budżetu domowego - wtedy stają się bezbolesne i niezauważalne.

Karta kredytowa to oczywiście najlepsza opcja dla tych, którzy nie są przywiązani do gotówki. Jednak dla tych osób, które czują się pewniej, gdy mają w portfelu konkretną kwotę mamy równie dobre rozwiązanie. Jeśli należysz do tej grupy konsumentów, postaw na wygodny kredyt gotówkowy Równoratka w Santander Consumer Banku. To propozycja z niską ratą i bezpiecznym stałym oprocentowaniem - rata nie zmieni się przez cały okres kredytowania. W dobie wysokiej inflacji i sporych wahań cen takie rozwiązanie jest na wagę złota.

Jedna wygodna rata

O Równoratkę możesz zawnioskować w oddziale, wypełniając formularz na stronie banku lub dzwoniąc na infolinię. Pieniądze otrzymasz przelewem, przekazem pocztowym lub fizycznie, w oddziale. Na konto lub do ręki otrzymasz konkretną sumę (maksymalnie 20 000 zł) i będziesz w pełni kontrolować swoje wydatki. Dokładnie tak, jak lubisz.

A jeśli spłacasz już inne zobowiązania i równocześnie chciałbyś skorzystać z dodatkowej gotówki, to SCB ma dla Ciebie dobrą propozycję. Idealny w takiej sytuacji będzie kredyt konsolidacyjny. Zyskasz dodatkową gotówkę i jednocześnie spłacisz dotychczasowe zobowiązania a to wszystko załatwisz jedną wygodna ratą. 10 000 zł, 30 000 zł a może 150 000 zł? Zastanów się - ile potrzebujesz a spłatę rozłożysz nawet na 120 rat.

Zostań szczodrym Mikołajem!

Sezon prezentowo-wyprzedażowy to zwykle czas trudnych decyzji. Czerp radość z zakupów i sięgnij po korzystne finansowanie w Santander Consumer Banku. Upolujesz atrakcyjne okazje, kupisz wyjątkowe prezenty (także dla siebie!), a wydatki rozłożysz na stabilne, niewysokie raty, które z łatwością zmieszczą się w rodzinnym budżecie.