Sztuka wygodnego kupowania prezentów

Sztuka wygodnego kupowania prezentów

 

Sztuka wygodnego kupowania prezentów

Ostatnie miesiące w roku obfitują w okazje do kupowania i wręczania prezentów. Black Friday, Black Week, Mikołaj i Boże Narodzenie – ten czas to prawdziwa kumulacja ofert specjalnych i atrakcyjnych rabatów. Warto mieć wtedy przy sobie kartę kredytową, która zapewnia dodatkowe środki i jest przy tym bezpieczna i wygodna. Pozwala także na… zarabianie na zakupach!

Jesienno-zimowe kupowanie prezentów może być  przyjemnym odhaczaniem kolejnych pozycji z listy podarunków. Nie trzeba biegać do ostatniej chwili po sklepach, lepiej siedzieć wygodnie w domu i dodawać do wirtualnych koszyków kolejne pieczołowicie wybierane produkty w świetnych cenach. Przy tym drugim podejściu idealnie sprawdzi się karta kredytowa.

To wyjątkowo bezpieczne

W Santander Consumer Banku dla wszystkich kart kredytowych dostępna jest usługa 3D Secure. To zabezpieczenie płatności kartą w internecie. Właściciel karty potwierdza transakcję jednorazowym kodem SMS oraz hasłem uwierzytelniającym, które uprzednio ustawia samodzielnie w bankowości internetowej, w aplikacji mobilnej lub za pośrednictwem infolinii.

Usługa 3D Secure dla klientów Santander Consumer Banku jest bezpłatna i nie wymaga aktywacji - jest „w pakiecie” z kartą. To zabezpieczenie pozwala czuć się komfortowo i swobodnie podczas e-zakupów. Nie dość, że chroni nas umieszczony na karcie kod CVC, to jeszcze zabezpieczamy się kodem SMS wysłanym przez bank i własnym hasłem.

Posiadacze kart kredytowych Santander Consumer Banku mogą liczyć na jeszcze jedno zabezpieczenie transakcji w internecie, gdy w tym gorącym okresie wyprzedaży i kuszących ofert trafimy na nierzetelnego sprzedającego. Dzięki reklamacji charge back nie trzeba martwić się o zwrot pieniędzy, w przypadku gdy nie dojdzie do realizacji zamówienia lub pojawi się problem po otrzymaniu przesyłki. To bank zajmie się odzyskaniem naszych pieniędzy, możemy więc śmiało oddać się zakupowemu szaleństwu.

To niezwykle wygodne

O zaletach zakupów internetowych napisano już wiele. Ale zakupy online z kartą kredytową mogą być naprawdę wyjątkowym doświadczeniem. Środki udostępnione w ramach limitu kredytowego są zawsze pod ręką, gotowe do wykorzystania. Dzięki temu można robić zakupy tu i teraz, korzystając z pieniędzy, które udostępnił nam bank nawet, gdy aktualny stan naszego konta nie  pozwala na złowienie upatrzonej okazji.

To zaskakująco korzystne

Zakupy kojarzą nam się jednoznacznie ze zmniejszającym się stanem konta, ale należy pamiętać, że w ofercie SCB znajduje się produkt, z którym  część wydanych środków wraca do kupującego. Posiadacze Visa TurboKARTY mogą skorzystać z oferty zwrotu za zakupy – nawet do 5% wydanej kwoty. Taka możliwość jest dostępna przy transakcjach na myjniach samochodowych, w restauracjach i fastfoodach oraz, a może przede wszystkim na stacjach benzynowych! W ten sposób można otrzymać z powrotem nawet do 360 zł rocznie!

 

Okazje do intensywnego kupowania prezentów zbliżają się wielkimi krokami. Aby być na nie gotowym, warto już teraz złożyć wniosek o przyznanie wybranej karty kredytowej. Z takim bezpiecznym i wygodnym narzędziem łowienie okazji będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. A bliscy na 100% otrzymają wymarzone prezenty.