Święto tropicieli okazji

Święto tropicieli okazji

 

Przyzwyczailiśmy się już, że w  listopadzie sklepy organizują niezwykle atrakcyjne wyprzedaże. Ich nazwy są różne - Black Friday, Cyber Monday, Black Week, ale istota taka sama – niskie ceny i mnóstwo świetnych okazji do upolowania prezentów na mikołajki i święta. Oto praktyczny przewodnik dla łowców niskich cen oraz wysokich rabatów.

Na samym początku Black Friday był to dzień szczególnych okazji i wielkich wyprzedaży organizowanych w sklepach stacjonarnych. Wraz z rozwojem sklepów internetowych wprowadzono kolejną okazję do zakupów – Cyber Monday, który był organizowany 3 dni później. Obecnie sklepy nie ograniczają się do tych dwóch dni, lecz kuszą klientów obniżkami zapraszając na Black Week czy Black Month. W tym roku „czarny piątek” wypada 25 listopada, ale zakupowe szaleństwo trwa już w najlepsze.

Na co zwracać uwagę?

Emocje towarzyszące zakupom mogą usypiać czujność, a nieuczciwi sprzedawcy tylko na to czekają. W czasie wyprzedaży mogą publikować absurdalnie atrakcyjne oferty, licząc na to, że ktoś się na to złapie i da im dostęp do wrażliwych danych finansowych. Aby korzystać z okazji bezpiecznie, warto przeczytać nasz Poradnik łowców okazji, przygotowany specjalnie na Black Friday.

Skąd wziąć środki na zakupy?

Gdy w sklepach pojawia się tyle rabatów, nie można czekać na kolejną wypłatę czy niespodziewany przypływ gotówki. Trzeba korzystać tu i teraz. W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się zakupy na raty, które są dostępne w Santander Consumer Banku. Dzięki rozłożeniu płatności na kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy, możemy skorzystać z większej liczby okazji. A to oznacza, że kupimy więcej!

Gdzie kupować?

Godni zaufania partnerzy Santander Consumer Banku przygotowali w tym roku naprawdę wyjątkowe oferty na Black Friday, Cyber Monday i Black Week:

SPORT

Martes Sport

https://sklepmartes.pl/produkty/blackweeks - promocja obowiązuje do 30.12.2022 r.

MEBLE

I-meble.eu

https://i-meble.eu/

KLER

https://www.kler.eu/pl/black-days

https://www.kler.eu/pl/black-days/rabaty

https://www.kler.eu/pl/promocja-sypialni

promocje obowiązują do 6.12.2022 r.

TECHNOLOGIE

Mi-Store.pl

https://mi-store.pl/Promocje-blog-pol-1649413665.html

promocja obowiązuje do 01.12.2022 r.

X-KOM

https://promocje.x-kom.pl/black-week - promocja trwa do 24.11.2022 r.

https://www.x-kom.pl/czarny-piatek - promocja trwa do 25.11.2022 r.

ARTYKUŁY MOTYCYKLOWE

www.moto-tour.com.pl - promocja obowiązuje do 27.11.2022 r.

INNE BRANŻE

PRZYJACIELE KAWY

https://www.przyjacielekawy.pl/c/ekspresy-do-kawy/

https://www.przyjacielekawy.pl/promocje/

promocja trwa do 29.11.2022 r.