Potrójnie korzystne źródło gotówki

Potrójnie korzystne źródło gotówki

 

Doczekaliśmy się - wchodzimy w gorący sezon wyprzedaży! Sklepy już kuszą promocjami, a im bliżej Black Friday, tym więcej będzie okazji do wydania pieniędzy. Ale najpierw trzeba zadbać o dodatkowe środki na zakupy. Warto zacząć ich szukać już teraz. A najlepiej zacząć dobrze.

Mówi się, że sezonowe wyprzedaże to czyste szaleństwo. I faktycznie, niektórzy kompletnie tracą w tym czasie głowy, nie sprawdzają cen i pożyczają pieniądze na wysoki procent. A przecież do promocji można podejść sprytnie! Nasz przepis: namierz prawdziwe okazje i skorzystaj z kredytu, który zapewni Ci środki oraz da dodatkowe korzyści.

Na dobry początek

W Santander Consumer Banku specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy kredyt gotówkowy Zacznij dobrze. Jest to wyjątkowa propozycja, która pozwala  świetnie zacząć sezon wyprzedaży, a do tego daje 3 bardzo interesujące korzyści:

1.       0 procent prowizji,

2.       stałą ratę ,

3.       50 zł do wydania na Allegro.

Brak prowizji i z góry określone warunki cenowe są kluczowe w kontekście szybko rosnących stóp procentowych. Posiadacze kredytu gotówkowego Zacznij dobrze nie muszą się nimi martwić – spłacają kredyt w stałych, niezmiennych ratach przez cały okres trwania umowy.

Promocyjny bonus

Dodatkowym bonusem jest kod elektroniczny o wartości 50 zł przeznaczony na zakupy na Allegro. Nie dość, że biorąc kredyt, zyskujemy środki na zakupy  , to jeszcze otrzymujemy dodatkowe w prezencie. Aby skorzystać z promocji, należy wziąć kredyt do 7 grudnia, podać swój numer telefonu i wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku. W ciągu 30 dni kod zostanie wysłany w wiadomości SMS.

Wysokość kredytu w tej ofercie to 3 000 zł, a okres kredytowania to 12 miesięcy. Wniosek można złożyć online, za pośrednictwem infolinii lub w oddziale. Promocja Zacznij dobrze z bonusem 50 zł przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały umowy kredytowej z bankiem.

Budżet na prezenty

Sezon wyprzedaży warto zacząć dobrze, czyli od wyboru korzystnego i bezpiecznego źródła finansowania. W kolejnych krokach można przejść do wyszukiwania okazji, porównywania cen i finalizowania zakupów. Z kredytem Zacznij dobrze dodatkowy budżet na prezenty i osobiste zachcianki może wynieść nawet 3 050 zł (kredyt + bonus). W sam raz na Black Friday, mikołajki i święta!