Weź limit na świąteczne wydatki

Weź limit na świąteczne wydatki

 

Lista prezentów, o których marzą najbliższe nam osoby, może przyprawić o ból głowy i uszczuplić portfel. Każdy liczy na coś wyjątkowego. Nie ma wyjścia - aby ten przedświąteczny czas upłynął radośnie i bez stresu, trzeba sięgnąć po dodatkowe środki. Najlepiej takie, które zawsze są pod ręką.

Grudzień często oznacza kumulację wydatków. Prezenty dla bliskich, przygotowania do świąt, zimowe wyjazdy… Lista tylko „niezbędnych” zakupów zdaje się nie mieć końca. A przecież pensja najczęściej pozostaje na tym samym poziomie, co w poprzednich miesiącach. W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po wygodne wsparcie finansowe, czyli internetowy odnawialny limit kredytowy.

Jak to działa?

Santander Consumer Bank ma świetne rozwiązanie na przedświąteczne dylematy finansowe -  internetowy odnawialny limit kredytowy.  To narzędzie pozwala na bezproblemowe zakupy w internecie i jest dostępne w tysiącach sklepów z płatnością Przelewy24 oraz w sklepie Morele.net.

Internetowy odnawialny limit kredytowy to taki „dodatkowy portfel”. Można do niego sięgać zawsze wtedy, gdy robimy zakupy w internecie. W grudniu z pewnością pojawi się wiele takich okazji. Zasada działania limitu jest prosta:

ü  po zawarciu umowy mamy do dyspozycji określoną kwotę, z której możemy korzystać w dowolnym momencie,

ü  podczas drugich i kolejnych zakupów płatność zatwierdzamy wpisując tylko kod SMS, który bank wysyła na numer naszego telefonu komórkowego,

ü  dostępna kwota zmniejsza się po każdych zakupach, a po każdej spłacie ponownie się zwiększa,

ü  płacąc za zakupy wybieramy, w jaki sposób spłacimy wykorzystaną część limitu – w wygodnych, równych ratach, czy całość później - w okresie bezodsetkowym do 54 dni.

Jakie są korzyści?

Za przyznany limit kredytowy może nie być żadnych opłat. Okres bezodsetkowy trwa nawet do 54 dni, więc jest dużo czasu, by spłacić wykorzystaną kwotę. Jest też oczywiście możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty, które nie obciążą jednorazowo domowego budżetu.

Korzystając z limitu można szybko i wygodnie zostać Mikołajem!