Stała rata pozwala korzystać z lata

Stała rata pozwala korzystać z lata

 

Na wakacjach chcielibyśmy odpocząć od codziennych obowiązków. Po całym roku pracy lub nauki zasłużyliśmy na parę tygodni totalnego luzu. Bez nagłówków serwisów informacyjnych, prognoz ekonomicznych i trosk o domowe finanse. Aby wakacje były naprawdę spokojne, warto wcześniej zadbać o źródło ich finansowania. Optymalnym rozwiązaniem może być kredyt ze stałą ratą. 

Kiedy planujemy wakacje chcemy, żeby były idealne! Nie mamy oczywiście wpływu na pogodę, ale mamy na kwestie finansowe, bo wszystko jest w naszych rękach. Możemy odkładać na wakacje przez cały rok, skorzystać z bieżących środków lub wziąć kredyt ze stałym oprocentowaniem. To ostatnie rozwiązanie daje kilka istotnych korzyści.

Korzyść 1: dostępność i elastyczność

Ochota na wakacyjne wojaże może przyjść bez zapowiedzi, pod wpływem impulsu. Wystarczy, że zobaczymy relację z pięknego miejsca lub przyjaciele zaproponują nam współdzielenie willi w Hiszpanii. Takich wydatków nie da się zaplanować. Ale można wtedy wziąć Równoratkę - kredyt ze stałą ratą w Santander Consumer Banku.

Korzyść 2: pewność i bezpieczeństwo

Kredyt na wakacyjną wyprawę lub urządzenie ogrodu, w którym można komfortowo spędzić całe lato, nie powinien być nieprzewidywalny. Nikt nie chce się przez cały czas zastanawiać, ile to ostatecznie będzie kosztować. Takie myśli burzą spokój i rujnują wypoczynek. A przecież nie o to chodzi w korzystaniu z lata.

Z kredytem Równoratka mamy pewność, że rata  nie wzrośnie. Oprocentowanie jest stałe, więc komunikaty o kolejnych podwyżkach stóp procentowych nas nie dotyczą. W domowym budżecie wystarczy raz wprowadzić pozycję „rata”, wraz z jej wysokością. Tu podwyżek nie będzie.

Korzyść 3: jasne zasady

Instrumenty finansowe bywają skomplikowane. A przecież w czasie wypoczynku na plaży lub ogrodowym hamaku nikt nie chce się zastanawiać, czy przegapił jakiś warunek lub opłatę. Przy Równoratce nie ma takiego problemu. Bierzemy 5 000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł. A potem miesięcznie spłacamy odpowiednio 150 zł, 300 zł lub 450 zł. Proste i przejrzyste, jak woda w południowym morzu.

Niezależnie od tego gdzie, jak i z kim spędzimy wakacje, powinniśmy korzystać z odpoczynku. Dzięki Równoratce nie będziemy się martwić ani o aktualny budżet domowy, ani o potencjalny wzrost kosztów kredytu. Ze stałą ratą można korzystać w pełni z lata i pięknej pogody. Czego wszystkim życzymy w te wakacje!