Oszczędzaj z lokatą nr 1 na nowe środki

Oszczędzaj z lokatą nr 1 na nowe środki

 

Obserwując obecną sytuację gospodarczo-ekonomiczną oraz wymagania rynku, wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych klientów i zmieniliśmy naszą ofertę lokat Online na nowe środki. Jej nowe oprocentowanie wyniesie kolejno 6,20 proc. na 12 miesięcy i 6,00 proc. na pół roku. Wprowadziliśmy również do oferty lokatę krótkoterminową na 3 miesiące z oprocentowaniem 5,50 % w skali roku. Wszystko to bez zakładania konta i akceptacji zgód marketingowych, za to z gwarancją BFG. To jednak nie wszystko, zmiany wprowadziliśmy również w innym produkcie – rachunku oszczędnościowym. Więcej w artykule poniżej.

Nasza lokata to najlepszy wybór – potwierdza to nasza analiza rynku, z której wynika, że oferta Santander Consumer Banku znajduje się w czołówce podobnych produktów bez dodatkowych warunków. Zajęliśmy również 1 miejsce w rankingu lokat stworzonym przez portal money.pl w kwietniu.

Oto, co zyskasz z naszą Lokatą Online Nowe Środki: 

ü  możliwość wpłaty kapitału od 1000 aż do 400 000 zł,

ü  wygodny proces zakładania lokaty bez wychodzenia z domu,

ü  prostą obsługę w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,

ü  atrakcyjne oprocentowanie,

ü  duży wybór okresów lokacyjnych – od 1 nawet na 36 miesięcy,

ü  możliwość automatycznego przedłużenia, podczas którego Twoje środki i zgromadzone odsetki pozostają na rachunku jako kapitał następnej lokaty,

ü  szybki, prosty i wygodny sposób założenia Rachunku,

ü  bez minimalnej wpłaty,

ü  wpłaty i wypłaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek,

ü  0 zł za prowadzenie rachunku,

ü  dowolna ilość przelewów w miesiącu bez dodatkowych opłat,

ü  dostęp do środków 24/7 online.

Zainteresowany/a? Przeczytaj niżej jak przebiega proces zakładania lokaty.

 Jak założyć Lokatę Online Nowe Środki? 

Wystarczy wejść na stronę internetową banku i wypełnić prosty wniosek, podczas którego wskażemy kwotę lokaty, okres na który ma zostać zawarta oraz sposób jej odnowienia. Zostaniemy również poproszeni o podanie i weryfikację swoich danych osobowych i kontaktowych oraz o dołączenie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. W następnym kroku pozostaje tylko przelanie środków według widocznych na ekranie wskazówek. Co istotne, należy pamiętać, że Oferta dotyczy nowych środków, czyli nadwyżki ponad saldo na należących do klienta rachunkach lokat terminowych w Santander Consumer Bank wg stanu na 12 lipca 2022 r ponad saldo z dnia 12.07 br. Następnie do zakładającego przyjdą e-mail i sms z potwierdzeniem. 

Promocyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego 

Inną zmianą jest podwyższenie promocyjnego oprocentowania rachunku oszczędnościowego na nowe środki na 6 proc. aż do 1 000 000 zł. To jedyna oferta na rynku z taką kwotą maksymalną bez konieczności zakładania ROR.  

Rachunek oszczędnościowy można założyć równie łatwo, co wspomnianą wyżej lokatę, wypełniając wniosek na stronie internetowej banku.