Sprawdzone sposoby na jesienne wydatki

Mistrzowski kredyt gotówkowy jesienią w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Gdy tuż po wakacjach zaglądamy do portfela, raczej nie spodziewamy się nadwyżek. Co więcej, w tym czasie pojawiają się także wydatki związane z powrotem do szkoły i na uczelnie. Domowe budżety są napięte do granic możliwości. Klienci Santander Consumer Banku – banku od kredytów - znaleźli jednak sposoby na niespodziewane, nadprogramowe wydatki.

Jesienne potrzeby finansowe są różne, bo różne są sytuacje i motywacje ludzi. Jedni potrzebują gotówki na sfinansowanie spontanicznych wakacji, inni mierzą się z sytuacją kryzysową i szukają dobrej propozycji kredytowej. Wszystkie te osoby łączy jedno – skorzystały z kredytów gotówkowych w Santander Consumer Banku - banku od kredytów.

Na przyjemności

Ania sądziła, że w tym roku już nigdzie nie pojedzie. Jej ekipa wakacyjna się rozpadła, a sama trochę się bała wyjeżdżać. Po zakończeniu roku akademickiego zaangażowała się w wolontariat, a wrzesień planowała spędzić u rodziców. Jednak wszystko się zmieniło, gdy przypadkiem spotkała przyjaciółkę z liceum. Przegadały pół nocy, odnowiły więzi i stwierdziły pod wpływem chwili, że jadą na krótkie wakacje! Przyjaciółka miała akurat kilka dni urlopu, które musiała wykorzystać przed urlopem współpracownika. W grę wchodził więc tylko wyjazd typu last minute. Ania potrzebowała małej kwoty, ale musiała ją otrzymać jak najszybciej. Wybrała kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku - banku do kredytów. Poszła do oddziału i po 15 minutach, podczas których odbyło się podjęcie pozytywnej decyzji kredytowej, już wiedziała, że w tym roku jednak będzie miała wakacje.

Na niespodzianki

W zupełnie innej sytuacji był Adam, który postanowił zrobić żonie spektakularną niespodziankę, ale akurat nie miał wystarczających środków finansowych. Potrzebował kilkanaście tysięcy na błyskawiczny remont łazienki. Czas był ważny, bo żona wyjechała do mamy na dwa tygodnie, a Adam chciał zorganizować wszystko w tajemnicy. Skorzystał z Mistrzowskiego kredytu gotówkowego, ponieważ chciał wziąć większą kwotę i rozłożyć ją na wygodne raty. Gotówka trafiła na konto bardzo sprawnie i już po następnego dnia Adam ze szwagrem robili zakupy w markecie budowlanym. Pracowali całymi dniami, ale zdążyli i żona była zachwycona. Stwierdziła, że jeśli jej wyjazdy przynoszą taki skutek, to w przyszłym miesiącu też się gdzieś wybierze. A potem spojrzała wymownie na kuchnię.

Na niespodziewane sytuacje

Przyjemności i niespodzianki to oczywiście niejedyne motywacje kredytobiorców. Bożena była w potrzebie z powodów zdrowotnych. Paskudnie złamała nogę i przez pewien czas nie mogła pracować. Prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, więc kontuzja sprawiła, że nie miała źródeł dochodów. Dodatkowo w jej budżecie pojawiły się wydatki związane z leczeniem i rehabilitacją. Potrzebowała niewielkiego wsparcia, ale nie mogła wychodzić z domu. Rozwiązaniem okazał się Kredyt bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku - banku od kredytów. Formalności załatwiła zdalnie. Konsultant na infolinii przeprowadził ją przez cały proces, a po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki szybko trafiły na konto. Bożena odzyskała pełną sprawność w nodze, a jej finanse mają się dziś lepiej niż kiedykolwiek.

Na teraz – a spłata poczeka

Dla Moniki i Jarka zaproszenie na ślub dobrych znajomych było gromem z jasnego nieba. Zupełnie się tego nie spodziewali i nie przewidzieli takiego wydatku w pieczołowicie układanym budżecie domowym. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej w ich domu pojawiła się mała Natalka i wciąż przyzwyczajali się do większych wydatków. Ślub wiązał się z prezentem, fryzjerem dla Moniki i zakupem nowego garnituru dla Jarka. Potrzebowali kredytu gotówkowego, najlepiej z odroczeniem spłaty pierwszej raty o kilka miesięcy. To był jedyny sposób i znaleźli go w Santander Consumer Banku - banku od kredytów. Wzięli kredyt gotówkowy na niewielką kwotę i skorzystali z możliwości karencji, czyli odroczenia spłaty o 3 miesiące. Ślub był cudowny, wesele bardzo udane, a Jarek nigdy nie miał lepiej dopasowanego garnituru.

Każda z tych historii pokazuje, że czasem kredyt gotówkowy jest po prostu najlepszym możliwym rozwiązaniem. Jesienią przekonujemy się o tym często, ponieważ domowe budżety są wtedy szczególnie obciążone. Warto w takich sytuacjach pamiętać o ofercie kredytów gotówkowych w Santander Consumer Banku - banku od kredytów.

Polecane artykuły
Smart zakupy dzięki TurboKARCIE Santander Consumer Banku

Bądź smart na zakupach

08 czerwca 2019 Bank Możliwości
Jak kupować wygodniej i taniej? Z pomocą przychodzi smart shopping, czyli sprytne zakupy,...
Czytaj więcej
Różnice między kredytem a pożyczką: Santander Consumer Bank

Co Polacy wiedzą o kredytach i pożyczkach?

27 maja 2019 Bank Możliwości
Z pieniędzmi mamy do czynienia na każdym kroku. Płacimy za zakupy, planujemy budżety domowe i na...
Czytaj więcej
Program poleceń Kolega-Koledze dla kredytu gotówkowego w Santander Consumer Banku

Poleć kredyt jak Kolega-Koledze

22 maja 2019 Bank Możliwości
Gdy spotykamy się w gronie rodzinnym czy ze znajomymi, to rozmawiamy o różnych sprawach: dzieciach,...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube