Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Oszczędzanie online w Santander Consumer Banku
Bank Możliwości 11 lutego 2019

Sposoby na oszczędzanie online

Pieniądze można wydawać, inwestować, a także oszczędzać. Do tego celu nie trzeba nawet przysłowiowej skarpety. Wszystkie środki, których nie zamierzamy wydawać w najbliższym czasie, możemy „przechowywać” online – na przykład na lokacie. Obecnie wiele banków oferuje wiele różnych produktów, które charakteryzują się wygodą, dostępnością oraz łatwością obsługi. Warto zatem przyjrzeć się bliżej zagadnieniu oszczędzania online

Prosty sposób na realizację marzeń

Jednym z głównych celów w życiu jest realizacja planów – związanych z podróżowaniem, edukacją, założeniem rodziny, kupnem samochodu czy mieszkania. Aby tego dokonać, warto mieć własne oszczędności, na których pomnożenie istnieje mnóstwo sposobów – od napraw sprzętów zamiast wymiany na nowe, przez korzystanie z promocji w trakcie zakupów, po sprzedaż niepotrzebnych przedmiotów. Przy okazji nasuwa się pytanie: gdzie trzymać zaoszczędzone pieniądze, abyśmy w ogóle mieli świadomość, że istnieją? Bardzo dużym ułatwieniem są produkty lokatowe online, dostępne we wszystkich bankach detalicznych, które w dodatku mogą zwiększać wartość oszczędności bez naszego udziału. Są wśród nich m.in. lokaty terminowe bez konta zakładane online poprzez wniosek internetowy lub w bankowości internetowej.

Oszczędności zawsze pod ręką

Dużym udogodnieniem jest również fakt, że oferta banków pozwala na obsługę każdego z produktów online. W Bankowości Internetowej w każdej chwili można np. sprawdzić datę zapadalności lokaty terminowej, zmienić lokatę odnawialną bez odsetek na odnawialną z odsetkami lub całkowicie zerwać, można też w prosty i szybki sposób założyć kolejną lokatę. Wiele banków oferuje także promocje – dla nowych klientów lub na nowe środki – oraz dodatkowe bonusy za regularne oszczędzanie. Tak jest chociażby z propozycjami lokat oferowanych w Santander Consumer Banku.

Najważniejsze, że założenie lokaty jest bardzo proste i nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby zarządzać oszczędnościami i korzystać z podglądu lokaty w Bankowości Internetowej. Santander Consumer Bank również oferuje usługi lokat online. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie internetowej, dokonać weryfikacji za pomocą przelewu o wartości 1 złotego a potem przelać środki na lokatę i poczekać na e-mail oraz SMS z potwierdzeniem założenia lokaty. Możemy wybrać jeden spośród kilkunastu okresów lokacyjnych – od 1 do 36 miesięcy, dzięki czemu w styczniu 2019 roku możemy zyskać  oprocentowanie nawet do 2,6% w skali roku. Prawda, że proste? Już teraz dowiedz się więcej o lokatach online w Santander Consumer Banku.

wróć do bloga
Przeczytaj również:
Zimowe plany z Mistrzowskim Kredytem Gotówkowym Santander Consumer Banku
Bank Możliwości

Masz plany? Pomyśl, jak je zrealizować

28 stycznia 2019
Czytaj więcej
Jak być bezpiecznym w Internecie?
Blisko Ciebie

Jak być bezpiecznym w Internecie?

02 października 2018
Czytaj więcej
Nie bój się oszczędzać w Santander Consumer Banku na lokacie
Bank Możliwości

Nie bój się oszczędzać

24 września 2018
Czytaj więcej