Przedświąteczne zakupy z poświąteczną płatnością

Przedświąteczne wydatki? Pomożemy z Mistrzowskim kredytem gotówkowym z karencją

Wraz z końcem roku rosną listy zakupów, a pensje jakoś nie chcą brać z nich przykładu. Duża kumulacja wydatków w jednym czasie to spore wyzwanie dla strażników domowych budżetów. Rozwiązaniem może być przesunięcie płatności na kolejny rok. Jak to zrobić? Oto poradnik dla tych, którzy przed Świętami chcą kupować sprytnie

Krok 1: dyscyplina w wydatkach

W obecnych czasach trzeba szczególnie uważać na wydatki. Z niektórych lepiej zrezygnować, inne można rozłożyć w czasie. Na pewno nie powinno dopuszczać się do sytuacji w której konto świeci pustkami i nie dysponuje się żadną poduszką finansową. Teraz jest to o tyle trudne, że wciąż odczuwamy wydatki związane z nauczaniem i pracą zdalną np. zakupem laptopów. Przed nami są też najbardziej obciążające finansowo miesiące w roku.

Krok 2: wybór metody działania

Sprytne podejście do przedświątecznych zakupów powinno opierać się na rezygnacji z niepotrzebnych wydatków, powtórnym wykorzystaniu już kupionych rzeczy i - przede wszystkim - rozłożeniu spłaty na możliwie długi czas. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by np. prezenty kupować tuż po powrocie z wakacji. Dobrą strategią jest przeznaczanie z każdej pensji dowolnej kwoty na jeden prezent. Dzięki temu w kilka miesięcy możemy skompletować wszystkie podarunki.

Krok 3: narzędzia dla sprytnych

Innym sposobem jest przesunięcie wydatków na mniej wymagający czas po Nowym Roku. Służą do tego kredyty z tzw. karencją, czyli odroczoną płatnością pierwszej raty. W Santander Consumer Banku – banku od kredytów można korzystać z tego mechanizmu biorąc Mistrzowski kredyt gotówkowy.

To wygodne rozwiązanie z którego teraz szczególnie warto zwrócić uwagę – pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet w 24 godziny, a pierwsza spłata zostanie zaplanowana już po Nowym Roku. Żeby zawrzeć umowę nie trzeba wychodzić z domu, bo cały proces może przebiec zdalnie – czy to za pośrednictwem infolinii czy z wykorzystaniem strony internetowej. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej możemy liczyć na stałe oprocentowanie i niską prowizję. Nowi klienci mogą wnioskować o kredyt w wysokości do 35 000 zł, a obecni nawet do 50 000 zł.

Krok 4: spokojne Święta

Mistrzowski kredyt gotówkowy to przyjazne rozwiązanie dla mistrzów planowania przedświątecznych zakupów. Nie tylko zapewnia dodatkowe środki na wszystkie niezbędne prezenty, dekoracje i produkty spożywcze. Dodatkowo jest wygodny i umożliwia korzystanie z gotówki natychmiast, a rozpoczęcie spłaty dopiero po Nowym Roku. Tak warto planować Święta pełne prezentów, w atmosferze radości i z MOC-ą spokoju.

Polecane artykuły
Kup prezent - mogą pomóc kredyt, raty albo karta kredytowa

Sztuka kupowania wyjątkowych prezentów

18 listopada 2020 Bank Możliwości
Nadszedł czas na intensywne myślenie o prezentach dla członków rodziny, przyjaciół i...
Czytaj więcej
Bezpieczne zakupy z kartą kredytową i nie tylko

Jak bezpiecznie korzystać z promocji?

04 listopada 2020 Blisko Ciebie
Black Friday i Cyber Monday to dni, w których obowiązują najbardziej atrakcyjne promocje na towary...
Czytaj więcej
Idealne Boże Narodzenie? Może pomóc kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku

Jak przygotować idealne Święta?

04 listopada 2020 Bank Możliwości
Zaplanowanie i realizacja przedświątecznych przygotowań to wyzwanie godne wojskowego stratega lub...
Czytaj więcej