Pora na e-oszczędzanie? Zdecydowanie!

Znajdź dogodną lokatę w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Internet kojarzy się głównie z oszczędzaniem czasu oraz niższymi cenami, dzięki którym w naszych portfelach zostaje więcej pieniędzy. Jednak oszczędzać online można także całkiem dosłownie – na lokacie. To bardzo proste, imponująco szybkie i całkowicie bezpieczne.

Bankowość internetowa to coraz bardziej popularne rozwiązanie, które oferuje szereg wygodnych narzędzi. Poza wygodnym dostępem do konta i do produktów kredytowych, bankowanie online umożliwia skorzystanie z produktów oszczędnościowych. Bez wychodzenia z domu i bez czasochłonnych formalności. Wystarczy dostęp do internetu oraz atrakcyjnie oprocentowana e-lokata.

Lokata online krok po kroku

Santander Consumer Bank – bank od kredytów zna się także na oszczędzaniu. Oraz na bankowości internetowej. W ofercie banku można znaleźć wygodne Lokaty przez internet z dużym wyborem okresów lokacyjnych – od 1 do 36 miesięcy. Klienci wybierają m.in. lokaty 15-miesięczne, oprocentowane na 2% przy lokowaniu nowych środków. Wypełnienie wniosku odbywa się online, a szczegółową instrukcję można znaleźć na stronie banku. Proces polega na uzupełnieniu danych, wyborze okresu trwania lokaty i zamieszczeniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Każdy krok jest w pełni bezpieczny, więc dane klienta trafiają wyłącznie do banku.

Bankowość internetowa w Santander Consumer Banku – banku od kredytów pozwala także na zdalne zarządzanie lokatą. Można w ten sposób sprawdzić datę zapadalności lokaty lub dokonać jej modyfikacji - z odnawialnej na nieodnawialną i odwrotnie. Nie wychodząc z domu można także zerwać lokatę lub dodać zapisek na wypadek śmierci. Gromadzenie oszczędności jest więc dużo łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych lokat. Nie dość, że nie musimy w tym celu odwiedzać placówki bankowej, to możemy na bieżąco modyfikować parametry wybranej lokaty.

Ile można zyskać?

Klienci banku mają do wyboru lokatę online na nowe środki lub lokatę na środki już znajdujące się na ich rachunku w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. W tym pierwszym przypadku oprocentowanie sięga nawet 2,40%, więc jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Zwłaszcza dla osób, które chcą zadbać o swoją przyszłość lub rodzinę, a nie przepadają za uciążliwymi formalnościami.

Poza pieniędzmi warto także oszczędzać swój czas i stawiać na nowoczesne, ale już sprawdzone i wielokrotnie przetestowane produkty bankowe. Lokata online w Santander Consumer Banku – banku od kredytów jest jednym z nich. To w pełni bezpieczny i niezwykle wygodny sposób na oszczędzanie.   

Polecane artykuły
Lokata w Santander Consumer Banku

Oszczędzanie na ekranie

12 września 2019 Bank Możliwości
Choć wciąż wielu osobom oszczędzanie kojarzy się głównie z tradycyjną skarbonką, to w tej...
Czytaj więcej
Lokata w Santander Consumer Banku

Oszczędzaj pieniądze z lokatą bankową

02 kwietnia 2019 Bank Możliwości
Beztroskie wydawanie pieniędzy czy regularne oszczędzanie? Która postawa jest Ci bliższa? A może...
Czytaj więcej