Oszczędzanie na ekranie

Lokata w Santander Consumer Banku

Choć wciąż wielu osobom oszczędzanie kojarzy się głównie z tradycyjną skarbonką, to w tej dziedzinie nie brakuje nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Bankowość internetowa i bankowe aplikacje mobilne stają się coraz bardziej popularne, a przy ich pomocy można naprawdę efektywnie oszczędzać.

Odkładanie pieniędzy na przyszłość to kwestia odpowiedzialności i wyobraźni. Nigdy nie będziemy wiedzieć, co nam przyniesie życie, więc warto się przygotować na niespodzianki. Szczególnie, że w dzisiejszych czasach jest to łatwiejsze, szybsze i bardziej wygodne. Nie musimy wkładać banknotów do materaca, a potem nieść ich do banku. Nie ma też konieczności kupowania sejfu. Budowanie kapitału na przyszłość możemy zlecać i nadzorować z domowego fotela, korzystając z komputera lub smartfona.

Odkładanie w internecie

Bankowość internetowa to pokaźny zbiór narzędzi i ułatwień dostępnych 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dzięki temu zarządzanie finansami przebiega płynnie i komfortowo, a co najważniejsze bez konieczności wizyt w oddziale banku. Poza dostępem do konta osobistego, często istnieje także możliwość założenia lokaty, a następnie zarządzania depozytem. To oznacza, że dostęp do pieniędzy jest nielimitowany – możemy wprowadzać zmiany z każdego miejsca i o dowolnej porze. Tak jest na przykład w bankowości internetowej Santander Consumer Banku, gdzie możemy założyć lokatę, sprawdzić termin jej zapadalności oraz wprowadzać modyfikacje. Przykładowo zmiana lokaty z odnawialnej na nieodnawialną zajmie nam dosłownie kilka chwil. I nie będziemy musieli nigdzie iść ani dzwonić. Lokatę możesz wygodnie i bez wychodzenia z domu założyć także w internecie. Zajmie to dosłownie klika minut dzięki wykorzystaniu potwierdzenia tożsamości za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku.

Telefon też potrafi oszczędzać

Jeszcze wygodniejsze jest zarządzanie finansami z poziomu mobilnej aplikacji bankowej. Należy jednak pamiętać o tym, że często nie wszystkie funkcje znane nam z bankowości internetowej są dostępne w aplikacji. Wynika to z trwającego procesu ujednolicania obu form dostępu do finansów. A także ze względów bezpieczeństwa, ponieważ aplikacje mobilne wymagają innych rozwiązań w tym zakresie.

W aplikacji mobilnej Santander Consumer Banku istnieje możliwość podglądu posiadanej lokaty. Oznacza to, że nawet na spacerze można sprawdzić wysokość zgromadzonych środków, prognozowany zysk, datę zakończenia lokaty, czy szczegółowe warunki umowy.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne dają nam coraz większą kontrolę nad finansami, z której warto korzystać, aby trzymać rękę na pulsie, spać spokojnie i oszczędzać jeszcze więcej i wygodniej.

Polecane artykuły
Lokata w Santander Consumer Banku

Oszczędzaj pieniądze z lokatą bankową

02 kwietnia 2019 Bank Możliwości
Beztroskie wydawanie pieniędzy czy regularne oszczędzanie? Która postawa jest Ci bliższa? A może...
Czytaj więcej
Oszczędzaj w Santander Consumer Banku

Oszczędzanie? Dobra lokata na przyszłość!

30 lipca 2018 Bank Możliwości
Marek Tulliusz Cyceron, rzymski mówca, filozof, polityk i dowódca wojskowy mawiał, że „oszczędność...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube