Niezawodna pomoc w drodze

Niezawodna pomoc w drodze

 

Podróż samochodem zwykle toczy się gładko, niczym koła po asfalcie. To nie znaczy, że ryzyko niemiłej niespodzianki nie istnieje. Wypadek czy kradzież mogą się przydarzyć każdemu kierowcy. Nawet temu najbardziej ostrożnemu. Najlepiej w takich okolicznościach poradzą sobie ci, którzy wykupili w Santander Consumer Banku ubezpieczenie „Moje Auto”.

W razie unieruchomienia

Ubezpieczenie „Moje Auto” to idealne uzupełnienie standardowego OC. Obejmuje ono między innymi uruchomienie auta w miejscu wypadku, a w razie poważniejszego uszkodzenia, holowanie do warsztatu i odbiór pojazdu po naprawie. Ubezpieczyciel  pomyślał także o komforcie kierowcy. „Moje Auto” pokrywa koszty zakwaterowania w hotelu, a także transport do miejsca zamieszkania lub kontynuację podróży. Rozwiązuje po prostu wszystkie problemy, jakie pojawiają się w momencie nagłego unieruchomienia samochodu.

W razie kradzieży lub szkody całkowitej

Utrata samochodu, na szczęście nie zdarza się tak często, ale przed takim scenariuszem także warto się zabezpieczyć. Kradzież lub szkoda całkowita to bez wątpienia cios dla budżetu domowego oraz wielki kłopot. „Moje Auto” sprawdza się również w takich sytuacjach.

Dzięki niemu możesz skorzystać z pojazdu zastępczego (nawet do 30 dni) lub otrzymać świadczenie pieniężne do wysokości wybranej sumy ubezpieczenia (ale nie więcej niż 80% wartości pojazdu). Kolejnym elementem jest zwrot kosztów złomowania.

Oczywiście również w tej sytuacji, kierowca może skorzystać z zakwaterowania w hotelu czy transportu do miejsca zamieszkania lub kontynuacji podróży.

W razie czego – Moje Auto

W obliczu niemiłej niespodzianki na drodze, posiadacze ubezpieczenia „Moje Auto”, mogą odetchnąć z ulgą. Aby do nich dołączyć, wystarczy odwiedzić dowolny oddział Santander Consumer Banku.

Do wyboru są dwa warianty: z sumą ubezpieczenia w wysokości 2500 zł lub 5000 zł. W cenie rocznej składki ubezpieczeniowej (odpowiednio 150 zł i 250 zł) kierowca otrzymuje kompleksowe wsparcie w sytuacjach, w których najbardziej tego potrzebuje.

TUTAJ znajdują się szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia „Moje Auto”.