Moje Zdrowie to moja przyszłość

Moje Zdrowie to moja przyszłość

 

W ostatnich latach zdrowie stało się dla Polaków absolutnym priorytetem. Już wcześniej było oczywiście ważne, ale sytuacja pandemiczna sprawiła, że osobiście i namacalnie przekonaliśmy się, jak ważny jest szybki dostęp do specjalistów oraz badań i zabiegów. W odpowiedzi na te potrzeby Santander Consumer Bank wprowadził do swojej oferty pakiet ubezpieczeniowy Moje Zdrowie.

Zdrowie jest bezcenne – z tym stwierdzeniem nikt nie będzie się kłócił. Jednak często chwalebne deklaracje mijają się z praktyką. Każdy zna osoby, które jak tylko mogą unikają kontaktu z przedstawicielami służby zdrowia. Decydują się na to jedynie wtedy, gdy są zmuszone, czyli najczęściej mocno chore. A przecież pandemia nam jasno pokazała, że szybki dostęp do lekarza, nawet w przypadku zagrożenia życia, może być utrudniony. Dlatego warto zdecydować się na ubezpieczenie Moje Zdrowie, które daje możliwość uzyskania pomocy w różnych sytuacjach.

Pomoc medyczna

Ubezpieczony może korzystać z wizyt lekarzy pierwszego kontaktu oraz konsultacji u wielu specjalistów – m.in. kardiolog, gastrolog, chirurg czy laryngolog. Do dyspozycji ma również szereg zabiegów ambulatoryjnych i badań laboratoryjnych. Warto podkreślić, że Moje Zdrowie obejmuje badania radiologiczne i USG, rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową.  

To pakiet usług, które pozwolą wykryć i wyleczyć wiele chorób. Prawdziwy niezbędnik medyczny dla osób, które troszczą się o swoje zdrowie i szybko reagować w razie pojawiających się problemów.

Pomoc rehabilitacyjna

W tym obszarze ubezpieczenie Moje Zdrowie zapewnia rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny oraz konsultacje z lekarzem. Jest to zatem kompletne wsparcie w sytuacjach, w których poszkodowani są najczęściej zagubieni i niedoinformowani. Można powiedzieć, że to zestaw ratunkowy, którego celem jest możliwie szybkie i komfortowe doprowadzenie ubezpieczonego do lepszego stanu.

Pomoc opiekuńcza

Grupa usług z tego zakresu obejmuje zarówno opiekę pielęgniarską, jak i opiekę nad dziećmi, osobami niesamodzielnymi i zwierzętami domowymi. A także pokrywa koszt opatrunków i zapewnia transport medyczny czy dostawę leków. To kompletna pomoc w czasie, gdy najbardziej jej potrzebujemy.

Dodatkowe wsparcie

Wśród korzyści dodatkowych warto wymienić pomoc po ukąszeniu kleszcza. To wizyta lekarska z usunięciem kleszcza oraz dodatkowo jego transport i badanie. Moje Zdrowie pokrywa w tym przypadku także koszty antybiotykoterapii i testów diagnostycznych.

To jeszcze nie koniec korzyści. Ubezpieczeni otrzymują bowiem także m.in. dostęp do portalu dietetycznego. Ale to tylko jeden z bonusów. Przede wszystkim osoby, które zdecydowały się na ubezpieczenie Moje Zdrowie mają na wyciągnięcie ręki kompleksową pomoc medyczną, rehabilitacyjną i opiekuńczą. To bezcenne, zwłaszcza teraz.