Te raty na pewno nie urosną

Te raty na pewno nie urosną

Inflacja stała się negatywną bohaterką serwisów informacyjnych, portali internetowych i prywatnych rozmów. Rosną ceny, rachunki i stopy procentowe, a w ślad za nimi rosną także raty kredytów. Oczywiście poza ofertami ze stałym oprocentowaniem, które w obecnej sytuacji są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Oto krótki przewodnik dla osób, które szukają kredytu z równymi, bezpiecznymi ratami.

Planowanie wydatków nie jest teraz ani łatwym, ani przyjemnym zajęciem. Nie sposób przewidzieć kolejnych zmian cen, więc trzeba zakładać w budżetach domowych. Czy w takiej sytuacji warto ponosić wydatki na wakacje lub remont? Czy powinno się planować długoterminowe działania? Odpowiedź na te pytania zależy tak naprawdę od źródła finansowania. Jeśli weźmiemy kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem, wszystko będzie pod kontrolą.

Raty o stałej wysokości

W Santander Consumer Banku dostępny jest kredyt gotówkowy Równoratka. Jego nazwa mówi sama za siebie – raty są równe i nigdy nie wzrosną. Dzięki takiej ofercie można bez przeszkód zrealizować swoje plany. Wystarczy raz wpisać do budżetu domowego kwotę miesięcznej raty i… już. Ta pozycja w wydatkach na pewno się nie zmieni. W przeciwieństwie do sum wydawanych na codzienne zakupy, tankowanie czy nawet subskrypcje serwisów streamingowych, które niestety mogą podrożeć. Równoratka będzie równa i stała bez względu na wszystko.

Równe i okrągłe

Aby wziąć Równoratkę, wystarczy wizyta w oddziale banku lub rozmowa przez telefon, w trakcie której wybieramy kwotę kredytu: 5 000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł. Spłata zostanie rozłożona na 42 równe, okrągłe raty. Jeśli np. pożyczymy 10 000 zł, co miesiąc będziemy spłacać równo 300 zł. I ani grosza więcej.

Plany lubią spokój

W nieprzewidywalnych czasach potrzebujemy czegoś, co jest pewne i stałe. Tak samo jak potrzebujemy planów na przyszłość, by mentalnie odpocząć od niepokojących doniesień medialnych. Równoratka jest narzędziem, które daje spokój w obszarze finansów i jednocześnie pozwala zrobić wiosenny remont oraz zaplanować wakacyjny wyjazd. To idealny kredyt na 2022 rok!