Jedna rata da Ci wiele korzyści!

Jedna rata da Ci wiele korzyści!

Przygotowania do świąt często wiążą się z decyzją o wzięciu kredytu lub pożyczki. A przecież potrzeby zakupowe nie ustają wraz z końcem roku. Jeśli już spłacasz raty i planujesz kolejne wydatki, rozważ kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Banku. Otrzymasz do 150 000 zł i będziesz spłacać jedną stałą ratę.

Przełom roku to kumulacja wydatków. Budżety domowe jeszcze nie doszły do siebie po świętach, a w kalendarzach już widać ferie i wyjazdy na narty. Dodatkowo właśnie teraz przydałoby się zaplanować wiosenne remonty. Jak sobie poradzić w obliczu nadchodzących wyzwań finansowych, gdy poprzednie zobowiązania jeszcze nie zostały spłacone? Rozwiązaniem, opracowanym m.in. na takie sytuacje, jest kredyt konsolidacyjny.

To produkt, który – mówiąc w uproszczeniu – łączy kilka rat w jedno comiesięczne zobowiązanie. Kredytobiorca zamiast spłacać kilka rat w różnych terminach i do różnych banków, ma jedną ratę, która może być niższa niż suma dotychczasowych. Co więcej, może uzyskać zwrot prowizji tych zobowiązań, które konsoliduje - wystarczy, że skontaktuje się z bankiem, z którego je przenosi. 

Jakie zobowiązania można połączyć?

Klienci Santander Consumer Banku mogą skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, włączając do niego:

kredyty lub pożyczki gotówkowe

kredyty konsumencie na zakup towarów lub usług

inne kredyty lub pożyczki konsolidacyjne

kredyty samochodowe

Dodatkowa gotówka

Zalety omawianego produktu nie kończą się jednak na łączeniu innych zobowiązań w jedną wygodną i stałą ratę. Klienci Santander Consumer Banku, którzy mają nowe potrzeby gotówkowe, mogą wziąć dodatkowo do 150 000 zł w ramach kolejnego kredytu. Oczywiście spłata tej kwoty będzie uwzględniona w jednej racie, która połączy dotychczasowe zobowiązania z tym najnowszym.

Dodatkową gotówkę możesz wziąć na bardzo atrakcyjnych warunkach. Prowizja w tym przypadku wynosi 0%, a oprocentowanie 11,50%. Spłatę połączonych zobowiązań rozłożysz nawet na 120 rat. To nie tylko wygodne, ale także bezpieczne, ponieważ rata będzie stała i na pewno nie ulegnie zmianie przez cały okres spłaty.

Jak uzyskać jedną ratę?

Aby skorzystać z korzystnego kredytu konsolidacyjnego w Santander Consumer Banku, przyjdź do oddziału lub zadzwoń na infolinię. W kolejnym kroku bank przedstawi Ci propozycję konsolidacji. Ostatnim etapem będzie odebranie gotówki. To prosty, bardzo wygodny i bezpieczny proces. 

Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse i zapewnić sobie środki na realizację nowych potrzeb, nie wahaj się – wybierz jedną ratę i wiele korzyści.