Jak wziąć kredyt w 100% online?

Kredyt gotówkowy przez internet

Powody mogą być różne - nie chcemy wychodzić z domu, nie lubimy rozmawiać przez telefon, jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania spraw w sieci. Jeśli chcemy wziąć kredyt i przejść cały proces wyłącznie w internecie, nie musimy się tłumaczyć. Powinniśmy po prostu skorzystać z Kredytu bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku – banku od kredytów

Na rynku nie brakuje rozwiązań, które są „prawie całkowicie internetowe”. Gdy chcemy z nich skorzystać, okazuje się, że wymagana jest rozmowa telefoniczna, kontakt z kurierem lub wręcz uruchomienie narzędzia online podczas wizyty w placówce. A przecież nie na tym powinny polegać produkty internetowe, reklamowane jako: dostępne, wygodne i nowoczesne. Na szczęście wzięcie kredytu w 100% online jest już możliwe, a do tego bezpieczne, proste i intuicyjne.

eKredyt krok po kroku

Zaczynamy od wizyty na stronie Kredytu bez wychodzenia z domu, gdzie klikamy w przycisk WEŹ KREDYT ONLINE. W kolejnych krokach określamy kwotę kredytu i liczbę rat oraz podajemy swoje dane wraz z informacjami dotyczącymi dochodów i składamy wniosek. Formularz nie jest długi ani skomplikowany. Następnie zapoznajemy się i akceptujemy  warunki  kredytu z oraz z dokumentację kredytową

Zawarcie umowy nastąpi po potwierdzeniu tożsamości, pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej oraz w razie konieczności dostarczeniu dokumentów potwierdzających źródło i wysokość dochodów. To pierwsze możemy zrobić przelewając 1 zł z konta, którego jesteśmy właścicielami. Czasem będziemy także poproszeni o skan dowodu osobistego lub dokumentu potwierdzającego tożsamość. Dochody udokumentujemy skanem lub wyraźnym zdjęciem np. zaświadczenia od pracodawcy czy innym dokumentem wskazanym tutaj w sekcji Wymagane dokumenty. Warto więc mieć przy sobie wymienione dokumenty już w momencie rozpoczynania wniosku. W przypadku dodawania załączników pamiętajmy, że każdy z plików nie powinien mieć więcej niż 5 mb.

Na realizację planów, potrzeb lub zachcianek

Po pozytywnej weryfikacji środki pieniężne trafią na konto wskazane we wniosku. Cała procedura odbędzie się całkowicie online, nawet bez rozmów telefonicznych. Kredyt bez wychodzenia z domu można więc wziąć bez wychodzenia z internetu. A uzyskaną kwotę przeznaczyć na potrzebny cel. I wydać w wybranym miejscu - w internecie lub w tradycyjnych, stacjonarnych sklepach. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego.

Polecane artykuły
Oszczędzanie online w Santander Consumer Banku

Jak korzystnie oszczędzać online?

23 września 2020 Bank Możliwości
Do niedawna w gąszczu poradników tłumaczących, jak kupować online, oszczędzanie online się nie...
Czytaj więcej
Polaków portfel własny: wyjątkowe lato - badanie Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Jak oceniamy naszą sytuację finansową?

24 lipca 2020 Blisko Ciebie
Ze stanu swojego portfela podczas pandemii najbardziej zadowolone są osoby po 30. roku życia,...
Czytaj więcej
TurboKARTA Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Jak pójść na zakupy bez wychodzenia z domu z kartą kredytową?

17 kwietnia 2020 Bank Możliwości
Sklepy internetowe przeżywają prawdziwe oblężenie, a tradycyjne punkty sprzedaży wprowadzają...
Czytaj więcej