Jak powiększyć świąteczny budżet

Jak powiększyć świąteczny budżet

 

Mikołajkowe i świąteczne wydatki zbliżają się do nas wielkimi krokami. A zaraz po nich będzie Sylwester, wyprzedaże i ferie… Okazji do zakupów jest tak wiele, że trzeba albo z niektórych zrezygnować, albo znaleźć dodatkowe środki. Oto kilka rad dla tych, którzy właśnie ich szukają.  

Kupujemy online

Przedświąteczne zakupy w tradycyjnych sklepach to zadanie dla cierpliwych i wytrwałych. Tłumy i kolejki potrafią zniechęcić każdego. Szczególnie w dobie pandemicznych ograniczeń i limitów. Polowanie na prezenty lepiej przenieść do internetu, gdzie jest znacznie większy wybór i bardziej atrakcyjne oferty. A do tego można tam płacić prosto i bezpiecznie kartą kredytową.

Obecnie ten niepozorny kawałek plastiku jest nie do przecenienia. Nie dość, że daje dostęp do dodatkowych środków w niepewnych czasach, to jeszcze można nim płacić wygodnie z domu.

Wybieramy dobrą kartę

Karta kredytowa to pieniądze, z których można korzystać w dowolnym momencie. Na przykład wtedy, gdy wydatki się kumulują. Ale nie każda karta jest warta uwagi. Tego rodzaju narzędzie finansowe powinno być przede wszystkim bezpieczne i dostępne bez wychodzenia z domu. Dodatkowe zalety to niskie opłaty za kartę lub ich brak, długi okres bezodsetkowy oraz łatwa kontrola wydatków. . Wszystkie te zalety posiada karta Visa Comfort, z której korzystają klienci Santander Consumer Banku – banku od kredytów.

Szukamy dodatkowych korzyści

Ważne są także dodatkowe możliwości, które ułatwiają spłatę karty. W Santander Consumer Banku można skorzystać z planu spłat ratalnych. To rozwiązanie pozwala na rozłożenie zadłużenia na wygodne raty, których liczbę i wysokość określa właściciel karty. Plan spłat ratalnych otwiera się bez wychodzenia z domu, bez zaświadczenia o dochodach i bez formalności. Co ciekawe, maksymalny czas trwania takiego planu to nawet 24 miesiące.

Stawiamy na wygodę!

Zakupy przy użyciu karty są wygodne, bo można je zrobić w dowolnym momencie i miejscu. Na przykład teraz - jeszcze przed okresem przedświątecznej gorączki. Wystarczy wygodny fotel i już - można zaczynać polowanie na perfekcyjne prezenty!