Jak korzystnie kupić piękne auto

Jak korzystnie kupić piękne auto

 

Wymiana samochodu to skomplikowane i czasochłonne zadanie. Nie dość, że trzeba porównać dziesiątki modeli, to jeszcze przydałoby się znaleźć upatrzone auto w dobrej cenie. Oto gotowa propozycja dla tych, którzy szukają solidnego auta dostępnego od ręki w niskich ratach.

Zakup auta w obecnych czasach to inwestycja we własne bezpieczeństwo i niezależność. Niepewność związana z pandemią sprawia, że rozglądamy się za niezawodnym, umożliwiającym zachowanie dystansu środkiem transportu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nowy samochód był także dobrze zaprojektowany i wyposażony.

Idealny wybór

Mitsubishi Space Star wyróżnia się efektownym designem oraz ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. To miejski model, który można dostosować do swoich potrzeb. W gestii kupującego jest choćby wybór pakietu wyposażenia. Każdy z nich ma inne zalety.

Przykładowo pakiet INSPORT, dzięki dodatkowym elementom stylizacji nadwozia, podkreśla dynamikę auta, a INSTYLE obejmuje m. in. najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa FCM, AHB, LDW, a także światła główne w technologii LED. Co ciekawe, w wielu konfiguracjach dostępna jest automatyczna skrzynia biegów, co w segmencie B jest bardzo atrakcyjnym wyróżnikiem.

Wysoka jakość i niska rata

Space Star cechuje się japońską jakością, potwierdzoną przez Mitsubishi 5-letnią gwarancją. Przyjemnie zaskakuje kierowców niskim spalaniem, zwrotnością i przestrzenią w środku. Jedną z jego zalet jest także korzystna relacja ceny do wyposażenia, co ma znaczenie w czasie, gdy producenci raczej podnoszą ceny aut.

Teraz sfinansujesz zakup przy pomocy atrakcyjnego kredytu samochodowego 50/50 z prowizją 1 % lub kredytu z rat już od 473 zł miesięcznie w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Propozycja obowiązuje u wszystkich dealerów Mitsubishi w Polsce, więc auto w takiej cenie odbiera się wygodnie, blisko domu.

Pakiet pełen korzyści

Trzeba przyznać, że piękne Mitsubishi w takiej cenie to prawdziwa okazja. Jeśli czujemy, że nadszedł czas na zakup nowego auta, nie ma się co wahać – ta oferta to optymalny pakiet: fantastyczne auto dostępne od ręki w niskich, wygodnych ratach. W takiej sytuacji zakup samochodu nie będzie skomplikowany ani czasochłonny – będzie po prostu korzystny.