Czas na markowy motocykl!

Yamaha, KTM czy Suzuki z Santander Consumer Bankiem

Gdy dokonujemy większego zakupu, chcemy mieć pewność, że wybrany produkt spełni nasze oczekiwania i będzie nam służył przez dłuższy czas. Do tego powinien być maksymalnie bezpieczny, sprawdzony przez wielu klientów i dobrze zaprojektowany. Te zasady dotyczą np. motocykli - w tym przypadku marka to gwarancja jakości

Niektóre nazwy i logotypy są z nami tak długo, że uważamy je za coś naturalnego. Tymczasem za znanymi markami stoją dekady ciężkiej pracy, tysiące decyzji i miliony zadowolonych klientów. To nie przypadek, że gdy mowa o motocyklach, w myślach pojawiają się nam taki nazwy jak Yamaha, KTM czy Suzuki. Oznaczone nimi pojazdy są symbolami i legendami w swojej dziedzinie. Przypadkiem nie jest również fakt, że właśnie z tymi markami współpracuje Santander Consumer Bank – bank od kredytów.

Instrumenty, krosna i rajdy

Firma Yamaha Motor Company powstała w 1955 roku, gdy wyodrębniono ją z Yamaha Corporation - przedsiębiorstwa produkującego początkowo instrumenty muzyczne. Wprawne oko zauważy, że charakterystyczne logo Yamahy to trzy krzyżujące się kamertony. Ten drobny detal pokazuje, jak twórcy i właściciele firmy podchodzą do tradycji i własnej renomy. To widać w każdym tworzonym przez nich pojeździe. Ich motocykle są synonimem solidności i szybkiej, ale jednocześnie bezpiecznej, jazdy. Najwyraźniej dobrze o tym wiemy, bo w 2019 roku były to najchętniej kupowane jednoślady w Polsce.   

Marka KTM to z kolei klasa sama w sobie w kategorii motocykli crossowych i enduro. Postała w 1934  roku, stworzył ją właściciel największego serwisu samochodowego w Austrii. Od tamtej pory motocykle z logo KTM przemierzyły niezliczone miliony kilometrów bezdroży, a egzemplarze przygotowane dla zawodowców kilkanaście razy z rzędu pomogły im wygrać m.in. słynny Rajd Dakar. Trudno o lepszy dowód na to, że to maszyny stworzone do zadań specjalnych.

Kolejną wielką marką z branży motocyklowej jest Suzuki. Ta firma zaczynała od produkcji maszyn włókienniczych, ale z biegiem lat postawiła na coś zupełnie innego i stworzyła między innymi pierwszy w historii motocykl, który przekroczył prędkość 300 km/h. Co ciekawe, wszystko zaczęło się od syna założyciela firmy, który przymocował silnik do swojego roweru. Reszta jest historią, która trwa już wiek, bo w tym roku Suzuki świętuje stulecie powstania.

Gdy marzenia dojeżdżają do mety

Trzy znane na całym świecie marki motocykli łączy pasja i wytrwałość, a także ciągły rozwój, dzięki któremu adaptowały się do zmian i podbijały serca kolejnych pokoleń miłośników motocykli. Dziś łączy je także to, że współpracuje z nimi Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Dzięki temu zakup markowego jednośladu jest maksymalnie wygodny i szybki. Cały proces można przeprowadzić zdalnie, a klientem na każdym etapie opiekuje się dedykowany doradca. Raty Kredytu na motocykl mogą być dostosowane do naszych potrzeb: równe, malejące lub balonowe, w zależności od indywidualnych preferencji.

Santander Consumer Bank – bank od kredytów ma wieloletnie doświadczenie w finansowaniu marzeń (oraz ich ubezpieczaniu), a Yamaha, KTM i Suzuki to sprawdzone na całym świecie marki. Razem dają gwarancję satysfakcji z zakupu i radości, jaką daje codzienna i niecodzienna wyprawa motocyklem.

Polecane artykuły
Kupujemy pierwszy motocykl z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Kupujemy pierwszy motocykl

13 maja 2020 Bank Możliwości
Ta wiosna to dobry czas na realizację planów oraz wręcz idealny moment na zakup pierwszego...
Czytaj więcej
Suzuki z Santander Consumer Bankiem

Jedziemy dalej z Suzuki Motor Poland

04 maja 2020 Blisko Ciebie
Klienci kupujący samochody i motocykle marki Suzuki będą mogli korzystać z promocyjnych ofert na...
Czytaj więcej
Kredyt na motor czy motocykl w Santander Consumer Banku

Motocykl - więcej niż sposób na zatłoczone ulice

26 marca 2019 Bank Możliwości
Polski rynek motocykli powoli się nasyca. Po zmianie przepisów zezwalających na kierowanie...
Czytaj więcej