Jedziemy dalej z Suzuki Motor Poland

Suzuki z Santander Consumer Bankiem

Klienci kupujący samochody i motocykle marki Suzuki będą mogli korzystać z promocyjnych ofert na finansowanie, przygotowanych przez Santander Consumer Bank – bank od kredytów oraz Santander Consumer Multirent. Nowy kontrakt został podpisany na 5 lat

Santander Consumer Bank i Santander Consumer Multirent przedłużyły umowę o współpracy w zakresie finansowania zakupu samochodów z Suzuki Motor Poland, w ramach programu Suzuki Finance. Po raz pierwszy w historii współpracę rozszerzono o finansowanie motocykli. W uznaniu jakości dotychczasowego partnerstwa nową umowę podpisano na 5 lat, co nie jest częstą praktyką rynkową.

- Jak wskazuje badanie Santander Consumer Banku ,,Polaków portfel własny – w drodze”, praktycznie w każdym polskim gospodarstwie domowym znajduje się samochód, a w połowie z nich nawet dwa. Nasze doświadczenie pokazuje ponadto, że kienci chcą mieć możliwość wybrania i sfinansowania auta kredytem i leasingiem w jednym miejscu, stąd współpraca z producentami samochodów jest tak kluczowa mówi Mariusz Klepacz, członek Zarządu Santander Consumer Banku, odpowiedzialny za pion finansowania samochodów.

Pozytywnie o działaniach w ramach programu realizowanego we współpracy z Santander Consumer Bankiem i Santander Consumer Multirent, wypowiada się również przedstawiciel Suzuki Motor Poland:  Współpraca z Santander Consumer Bankiem i Santander Consumer Multirent w ramach Suzuki Finance sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo  korzystne i elastyczne warunki finansowania samochodów i motocykli, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Doświadczenie wynikające z dotychczasowej, bardzo owocnej współpracy sprawiło, że zdecydowaliśmy się połączyć na kolejne lata jeszcze dłuższą umową. Dzięki temu będziemy w stanie zagwarantować stabilne warunki finansowania dla naszej sieci dilerskiej, co z pewnością przełoży się na rozwój biznesu u naszych najbliższych partnerów – mówi Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland.

Przykładowo, w ramach miesięcznej raty kredytu w programie Suzuki Finance, użytkownik otrzymuje dogodny okres spłaty, nawet do 96 miesięcy czy możliwość wyboru dnia spłaty np. tuż po otrzymaniu emerytury lub wynagrodzenia. Natomiast wybierając ofertę leasingową zyskuje m.in. szybki dostęp do faktur za pomocą E-platformy czy gwarancję pełnej opieki w procesie likwidacji szkody dzięki działającemu 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, Centrum Likwidacji Szkód.

Ścisła współpraca Santander Consumer Banku i Santander Consumer Multirent z Suzuki Motor Poland  z pewnością umocni pozycję tych dwóch marek finansowych na rynku captive. Ponadto pomoże ona w realizacji ambitnych celów strategicznych w obszarze finansowania samochodów.

Polecane artykuły
Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Sztuka podejmowania dobrych decyzji w salonie

10 marca 2020 Bank Możliwości
Klient rozglądający się za fabrycznie nowym autem pokonuje prawdziwy tor przeszkód i jeszcze zanim...
Czytaj więcej
Nowy samochód z finansowaniem Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Jak kupić samochód z salonu?

12 września 2019 Bank Możliwości
Zakup nowego samochodu to dość skomplikowana sprawa. Auto z salonu wprawdzie nie będzie kryło w...
Czytaj więcej
Kredyt na motor czy motocykl w Santander Consumer Banku

Motocykl - więcej niż sposób na zatłoczone ulice

26 marca 2019 Bank Możliwości
Polski rynek motocykli powoli się nasyca. Po zmianie przepisów zezwalających na kierowanie...
Czytaj więcej