Zarabiamy przy okazji… wydawania kartą kredytową

Karta kredytowa Visa TurboKARTA pomoże zarabiać

Późnym latem i wczesną jesienią nie brakuje okazji do relaksu i podróży. Temperatury sprzyjają jedzeniu na mieście oraz bliższym czy dalszym wycieczkom. Warto aktywnie spędzać czas, bo można na tym zarobić aż 360 zł. Jak? Oto poradnik dla tych, którzy chcą zyskiwać przy płaceniu.

Każdy musi czasem odetchnąć

Czasy nie są lekkie, więc należy dokładnie patrzeć na każdą złotówkę. Jednocześnie chyba każdy z nas czuje, że po czasie izolacji i ograniczeń zasługuje na odrobinę wypoczynku. Nawet jeśli będzie to tylko obiad na mieście, wyjazd nad pobliskie jezioro czy jednodniowy spacer w górach. Zgadza się, to wszystko też kosztuje, ale zupełnie inaczej będziemy patrzeć na takie wydatki, jeśli część z nich szybko wróci na konto.

TurboKARTA to sprawdzona karta kredytowa Visa, którą klienci Santander Consumer Banku – banku od kredytów posługują się od dawna. Daje wygodę i dodatkowe środki do dyspozycji. A bardzo miłym dodatkiem jest możliwość otrzymywania zwrotów za zakupy – aż do 360 zł w ciągu roku. Wystarczy, że płacimy kartą, a oszczędności same gromadzą się na rachunku karty. Od września bank wdrożył nowy program „Zakupy z premią” przyjrzyjmy się zatem bliżej jakie płatności nagradza.

Płać kartą kredytową i zyskuj na stacji benzynowej, w restauracji i na samodzielnych myjniach

Korzystając z TurboKARTY otrzymamy 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw, niezależnie od tego, czy to obiad, hot-dog, kawa, czy płyn do spryskiwaczy oraz aż 3%  zwrotu wydatków w restauracjach, pubach, kawiarniach i lokalach serwujących dania typu fast food. Zwrot obejmuje także zamówienia jedzenia na wynos podczas którego czy to u dostawcy czy online płacimy kartą kredytową Santander consumer Banku. Dodatkowo płatność na samodzielnej - znajdującej się poza stacją benzynową - myjni samochodowej jest premiowana zwrotem w wysokości 5%.  Dzięki temu możemy co miesiąc zaoszczędzać nawet do 30 zł, co przy obecnym oprocentowaniu lokat daje całkiem niezłą sumę, która może przynieść realne oszczędności.

Wiele możliwości dzięki TurboKARCIE

Jak to mówią, ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Regularne korzystanie z karty sprawi, że bez problemu osiągniemy maksymalny poziom zwrotu czyli 360 zł rocznie. A to już kwota, za którą możemy kilka razy wyjść do kawiarni lub spędzić weekend z rodziną poza miastem. W ten sposób, spędzając miło czas, zyskamy środki na kolejne miłe chwile. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie, które nie ma minusów. Pamiętaj także, że posiadacze wszystkich kart kredytowych Visa w Santander Consumer Banku mogą korzystać z dodatkowych zniżek, rabatów i okazji za zakupy stacjonarne i online dostępne w ramach programu Visa Oferty.

Polecane artykuły
Kredyt samochodowy pomoże z wyborem bezpiecznego samochodu

Samochodem bezpiecznie do celu

01 września 2020 Bank Możliwości
Po okresie przymusowej izolacji znowu zaczynamy być coraz bardziej mobilni. Wybieramy auto, bo...
Czytaj więcej
Smart ze smatfonem razem z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Smart ze smartfonem

18 sierpnia 2020 Bank Możliwości
Telefony o potężnej mocy obliczeniowej to już nasza codzienność. Przyzwyczailiśmy się do ich...
Czytaj więcej
Raport Polaków portfel własny: wyjątkowe lato Santander Consumer Banku - banku od kredytów

W sieci kupuje co szósty Polak

28 lipca 2020 Blisko Ciebie
Ryzyko związane z koronawirusem zmieniło nasze zakupowe zwyczaje. Jak wynika z danych z raportu...
Czytaj więcej