Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
TurboKARTA Santander Consumer Banku na zimowe wyjazdy
Bank Możliwości 28 stycznia 2019

Zanim pojedziesz na ferie

Ferie zimowe to z pewnością drugi po wakacjach ulubiony okres w ciągu roku dla dzieci w wieku szkolnym. Warto o tym pamiętać i odpowiednio się do nich przygotować. Planujesz rodzinny wyjazd na narty w góry? Być może potrzebujesz na ten cel nie tylko gotówki, ale również nowego sprzętu? Poświąteczne wyprzedaże są znakomitą okazją do nadrobienia zaległości i inwestycji w produkty niezbędne do komfortowego i bezpiecznego wyjazdu. Pomocna w tych działaniach będzie karta kredytowa TurboKARTA, która może przynieść kilka dodatkowych bonusów.

Z kartą na wyprzedaże

Według raportu „Polaków portfel własny – kochamy okazje” jeden na pięciu Polaków nie lubi przepłacać i w związku z tym chętnie korzysta z różnego rodzaju promocji oraz wyprzedaży, a prawie co dziesiąty kupuje dany artykuł tylko wtedy, gdy zostanie przeceniony. Widać więc, jak duży wpływ na decyzje zakupowe mają różnego rodzaju wyprzedaże, które najczęściej pojawiają się latem oraz w styczniu. Wiemy również, że co czwarty Polak korzysta z karty kredytowej codziennie lub prawie codziennie, a 53,7% jej posiadaczy uważa kartę kredytową za wygodną formę płatności. Dzięki stałemu dostępowi do pieniędzy daje im ona poczucie bezpieczeństwa i samowystarczalności.

Wyniki badania, które są podstawą wspomnianego raportu, pokazują, że polscy konsumenci w reakcji na zachęty sprzedażowe handlowców są racjonalistami i zachowują zimną krew. W trend zakupowy Polaków znakomicie wpisuje się TurboKARTA Santander Consumer Banku, dzięki której zakupy są wygodniejsze, bezpieczniejsze oraz… tańsze.

Zabierz TurboKARTĘ na ferie

Jak TurboKARTA może sprawdzić się w kontekście zimowych ferii? Znakomicie, i to w wielu obszarach. Jeżeli w Twoich planach jest rodzinna podróż samochodem, koniecznie zabierz ze sobą TurboKARTĘ. Dzięki niej będziesz mógł zrobić szybkie i bezpieczne transakcje bezgotówkowe, gwarantujące zwrot 1% ich wartości, dotyczące m.in. rezerwacji hotelu, zakupu biletów ze zniżką na lokalne atrakcje czy wypożyczenia samochodu. Ponadto, z TurboKARTĄ możesz otrzymać aż 3% zwrotu za płatności za paliwo i pozostałe zakupy na stacjach paliw na całym świecie. Mimo, że używasz jej za granicą, posługujesz się nią identycznie, jak na co dzień w Polsce.

Istotną zaletą podróżowania z TurboKARTĄ jest również fakt, że nie zajmuje ona dużo miejsca i spokojnie zmieścisz ją w portfelu;) W przypadku utraty karty wystarczy, że wykonasz jeden telefon, aby ją zastrzec i mimo zguby będziesz mógł cieszyć się z wyjazdu bez obaw o bezpieczeństwo pieniędzy. Co do samych płatności zagranicznych – nie musisz się obawiać o niekorzystne kursy walut. Koszty przewalutowania w Santander Consumer Banku są bowiem niewielkie i zazwyczaj nie opłaca się wymieniać waluty w kantorze, zwłaszcza, że trudno przewidzieć potrzebną kwotę. Transakcje w euro to koszt tylko 1,26% ich wartości, w przypadku innych walut – 2,52%. Ponadto, odpada Ci odwieczny dylemat każdego podróżnika – co zrobić z niewykorzystanymi bilonami w ostatni dzień ferii?

Nie zwlekaj, dowiedz się więcej o TurboKARCIE!

Aby otrzymać TurboKARTĘ, zadzwoń na infolinię pod numer telefonu 195 00 ** lub wypełnij formularz, znajdujący się na stronie internetowej Santander Consumer Banku i czekaj na telefon od doradcy. Pamiętaj, że decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. 

wróć do bloga