Udostępniamy naszym Klientom Program Korzyści SanKo!

Udostępniamy naszym Klientom Program Korzyści SanKo!

Zapraszamy na zakupy w ramach stworzonego przez nas Programu Korzyści SanKo, gdzie czekają na Ciebie interesujące produkty. 

Pierwsza w Polsce platforma zakupowa działająca w domenie banku.

  • Oferty dostępne czasowo
  • Dedykowane dla programu kody rabatowe do wykorzystania u partnerów
  • Oszczędność czasu i pieniędzy, bo interesujące Cię produkty możesz kupić w cenie niedostępnej w innych sklepach
  • Możliwość finalizacji zakupu ratami w Santander Consumer Banku
  • Bezpieczeństwo zakupów tylko u zaufanych partnerów

 

Czym jest program?

Bank udostępnia usługę, tj. Program Korzyści SanKo, w ramach której przygotowane zostały oferty w 5 kategoriach produktowych takich jak: Laptopy i tablety, Smartfony i smartwatche, Foto i kamery, AGD czy Meble. Bank przygotował pulę produktów, która prezentowana jest na stronie Programu. 

Kto może korzystać z programu?

Z Programu mogą skorzystać wszyscy, zarówno obecni klienci Santander Consumer Bank S.A. jak również osoby, które nie posiadają obecnie produktów oferowanych przez Bank.

Jak dokonać zakupów?

Zakupu produktów prezentowanych na stronie Programu można dokonać w sklepach internetowych Partnerów Programu, przechodząc do stron produktów za pomocą linków umieszczonych na stronie Programu pod poszczególnymi produktami Partnerów.

W pierwszym kroku należy wybrać ofertę spośród aktualnie dostępnych (ponad 70). Na stronie programu (https://www.santanderconsumer.pl/ldp/marketplace) możemy odnaleźć oferty w korzystnych cenach. Przy części z ofert widnieją również czasowe kody rabatowe do wykorzystania w koszyku u Partnerów Programu. Gdy któraś z ofert nas zainteresuje w prosty sposób możemy przejść do sklepu Partnera Programu i odnaleźć jej szczegóły. Płatności można dokonać od razu lub rozłożyć zakupy na wygodne raty. 

Czy udział w programie jest darmowy?

Korzystanie z Programu Korzyści SanKo prezentującego produkty Partnerów Banku jest darmowe. Zakup poszczególnych produktów nie wiąże się z dodatkowymi kosztami (pomijając koszty wysyłki produktu przez Partnera czy koszty takie jak dodatkowa gwarancja i ubezpieczenie). Zakup produktów prezentowanych na stronie Programu można również sfinansować dzięki ofercie produktowej Santander Consumer Bank S.A.