TurboKARTA pełna korzyści

TurboKARTA pełna korzyści

 

Inflacja niestety nie odpuszcza, więc warto się rozejrzeć za sprytnymi sposobami na obniżenie rachunków za zakupy. Jednym z nich jest karta kredytowa, dzięki której można teraz zyskać aż 660 zł!

Ceny w sklepach rosną jak na drożdżach i nic nie wskazuje na to, by miały się zatrzymać. W takiej sytuacji można ograniczyć zakupy lub postawić na bardziej kreatywne rozwiązania. Najlepiej sprawić sobie kartę kredytową, która pozwala… zarabiać na kupowaniu!

360 zł zwrotu za zakupy

Klienci Santander Consumer Banku, którzy korzystają z karty kredytowej TurboKARTA, dostają zwroty za zakupy. Wygodnie płacą i przy okazji otrzymują:

  • ·   5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych,
  • ·   3% zwrotu w restauracjach i kawiarniach,
  • ·   1% zwrotu na stacjach paliw.

W ten sposób można zainkasować aż 360 zł w ciągu roku, ale to jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie teraz zapewnia TurboKARTA.

PROMOCJA – e-Vouchery o wartości 300 zł!

Do końca czerwca obowiązuje promocja, dzięki której posiadacz TurboKARTY może otrzymać Open e-Vouchery Sodexo o łącznej wartości 300 zł. Taka kwota solidnie obniży rachunki za zakupy w sklepach honorujących vouchery. To konkretny bonus, umożliwiający skuteczną walkę z podwyżkami cen.

Jak skorzystać z promocji?

Aby otrzymać e-Vouchery, wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze trzeba oczywiście zawrzeć umowę o kartę kredytową TurboKARTA. Z promocji wyłączone są osoby, które już mają kartę kredytową Santander Consumer Banku lub zrezygnowali z niej w 2022 lub 2023 roku. Dodatkowo - w ciągu 30 dni od zawarcia umowy należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej lub mobilnej.

Ostatnim niezbędnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty. Wystarczy przez 3 miesiące po podpisaniu umowy wydać 500 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego.. Za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, właścicielowi karty przysługuje e-Voucher o wartości 100 zł. W sumie - w trakcie 3 promocyjnych miesięcy - można więc zebrać vouchery na kwotę 300 zł.

TurboKARTA to czysty zysk

Lista wiosennych wydatków nigdy nie jest krótka. Remonty, nowe ubrania, wyjazdy – długo można wyliczać. A do tego dochodzi inflacja… TurboKARTA to wygodne źródło dodatkowych środków i konkretnych korzyści pieniężnych, które teraz na pewno przydadzą się każdemu.