Bezcenne wsparcie w trudnych chwilach

Bezcenne wsparcie w trudnych chwilach

 

 

Nikt nie oczekuje najgorszego. Mamy nadzieję, że nigdy nie przytrafi nam się nic złego. To oczywiście dobre podejście – życiowy optymizm jest ważny i potrzebny. Jednak spodziewając się najlepszego, warto się jednocześnie zabezpieczyć i przygotować na najgorsze. Właśnie na takie scenariusze odpowiada ubezpieczenie „Pakiet z troską”, dostępne w Santander Consumer Banku.

Troska o obowiązki i formalności

Ubezpieczenie „Pakiet z troską” może być wsparciem dla bliskich ubezpieczonego – począwszy od podstawowych czynności, które w takiej sytuacji należy zorganizować i wykonać. Pokrywa między innymi koszty pogrzebu oraz ewentualnego transportu zwłok z zagranicy, wraz z kosztami niezbędnej do tego trumny. Ważnym elementem wsparcia jest szybka i rzetelna informacja. Na infolinii dostępnej dla bliskich ubezpieczonego, dyżurują eksperci, który podpowiedzą, jak sobie poradzić z takimi sprawami jak zasiłek pogrzebowy, ZUS czy karta i akt zgonu.

Troska o dobrostan psychiczny

Śmierć członka rodziny pozostawia wyrwę psychiczną, której zasklepienie wymaga czasu. W pierwszym etapie, gdy wciąż rodzina jest w stanie szoku, zostaje zmuszeni przez okoliczności do działania. Jednak lista zadań związanych z pogrzebem w pewnym momencie się kończy. Wtedy może się pojawić potrzeba wsparcia psychologicznego. Jednym z najważniejszych elementów „Pakietu z troską” jest właśnie dostęp do psychologa.

Troska o codzienne funkcjonowanie

Dopiero gdy kogoś zabraknie, członkowie rodziny orientują się, jaki był ważny dla zdrowego i sprawnego funkcjonowania rodziny. „Pakiet z troską” zawiera także zbiór codziennych czynności, którymi należy się zająć. Zapewnia pomoc przy zakupach, posiłkach, porządkach domowych oraz opiekę nad dziećmi i zwierzętami domowymi. To daje jakże potrzebne w tej sytuacji wytchnienie i pozwala na spokojne przejście pierwszego etapu żałoby.

Jedno ubezpieczenie - kompleksowe wsparcie

Pakiet z troską” to zestaw ważnych czynności, które bierze na siebie ubezpieczyciel - CNP Santander Insurance. Pomoc jest pomyślana i zorganizowana w taki sposób, by możliwie najlepiej pomóc osobom, które doświadczają osobistej tragedii i nie mają energii, wiedzy lub środków, by sprawnie poradzić sobie z naglącą listą zadań do wykonania. 

Ubezpieczenie można wykupić w oddziałach Santander Consumer Banku. Koszt kompleksowej rocznej ochrony zaczyna się już od 300 zł. Wydaje się jednak, że to niewygórowana cena za bezcenne wsparcie w trudnych chwilach.