Rusza nasz nowy program poleceń „Po znajomości”!

Rusza nasz nowy program poleceń „Po znajomości”!

W maju br. rozpoczęliśmy akcję „Po znajomości”, skierowaną do klientów naszego banku. Jako jedyni na polskim rynku nagradzamy Was za polecanie kredytów gotówkowych! Dla polecającego i znajomego, który skorzysta z jego rekomendacji, czekają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji w artykule poniżej.

Jak otrzymać nagrody z programu „Po znajomości”? To proste, klient, który chce wziąć udział w naszej akcji musi jedynie przekazać swój indywidualny kod poleceń znajomemu i powiedzieć, by ten wykorzystał go do zawarcia umowy o kredyt gotówkowy. Nagrodą dla obu będzie 200 zł w postaci Open e-Voucherów Sodexo, które można wymienić na zakupy u rozpoznawalnej marki z dowolnej branży np. spożywczej, rozrywkowej czy podróżniczej za pomocą platformy www.openevoucher.sodexo.pl. Bony zostaną przyznane po zawarciu umowy przez znajomego i spłaceniu przez niego pierwszej raty zobowiązania.

Jakie dokładnie wymagania trzeba spełnić, by wziąć udział w akcji? Prezentujemy je poniżej.

Klient Polecający – prawo do polecania w tej edycji programu mają osoby spełniające poniższe warunki:

  • ·       wyrazili zgodę na kontakt za pośrednictwem elektronicznych kanałów kontaktu,
  • ·       podali swój aktualny, kontaktowy numer telefonu komórkowego,
  • ·       otrzymali indywidualny numer poleceń w trakcie trwania akcji.

Klient Polecony – prawo do wzięcia udziału w akcji ma każda osoba, która na moment wnioskowania o kredyt gotówkowy z polecenia nie miała w przeszłości żadnych umów kredytowych zawartych z Santander Consumer Bankiem za wyjątkiem:

  • ·       umowy o kredyt samochodowy,
  • ·       umowy o kredyt hipoteczny,
  • ·       umowy o kredyt na zakup towarów i usług (przy czym taka umowa zawarta była minimum 2 lata przed zawarciem umowy z polecenia),
  • ·    umowy o kredyt gotówkowy, kredyt gotówkowy plus lub kredyt konsolidacyjny (przy czym ostatnia taka umowa zawarta była minimum 5 lat przed zawarciem umowy z polecenia).

To jeszcze nie wszystko, mamy więcej korzyści!

Nagroda w programie dla polecających nie ogranicza się do jednego bonu. Każdy klient, który przekaże innym swój indywidualny kod poleceń może zyskać nawet nawet 1000 zł w postaci Open e-Voucherów Sodexo. Musi jedynie polecić dowolny kredyt gotówkowy dostępny w Santander Consumer Banku 5 znajomym, którzy skorzystają z jego rekomendacji.

Akcja „Po znajomości” ruszyła w maju br. i zakończy się 31 grudnia. Pełny regulamin akcji i warunki, które muszą spełnić klient polecający i polecony są dostępne na stronie Santander Consumer Banku.