Rozwijamy Mistrzowski Kredyt Gotówkowy

Rozwijamy Mistrzowski Kredyt Gotówkowy

 

Już co siódmy Polak korzysta z kredytów gotówkowych do finansowania większych wydatków (14 proc.) – wynika z naszego raportu „Polaków portfel własny”. Widząc to zapotrzebowanie i dążąc do rozwoju naszej oferty, zdecydowaliśmy się rozszerzyć warunki popularnego produktu w ofercie banku – Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego.

Dzięki niemu nasi Klienci mogą otrzymać kredyt w wysokości 100 000 zł na dowolny cel i spłacać go w niskich, wygodnych ratach nawet przez 96 miesięcy. Rozszerzenie warunków, na jakich przyznawany jest Mistrzowski Kredyt Gotówkowy sprawiło, że możliwa do uzyskania kwota wzrosła aż o 25 proc., a długość spłaty zobowiązania wydłużyła się o 14 proc. w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Rozwijając ten produkt, chcemy umożliwić realizację planów i potrzeb Klientów, które wymagają wyższego finansowania. Mamy tutaj na uwadze te osoby, które łatwo i szybko chcą podnieść standard swojego życia w różnych obszarach.

To jednak jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o ten produkt. W przyszłości zamierzamy zająć się dalszymi rozszerzeniami Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego. Wszelkie informacje na ten temat na pewno znajdą się na naszym blogu.

O kredyt można zawnioskować w oddziale, na stronie banku lub przy asyście konsultantów z infolinii. Po złożeniu ostatecznego podpisu w oddziale, Klient otrzyma pieniądze nawet w ten sam dzień.