Równoratka – rata, która nigdy nie wzrośnie

Równoratka – rata, która nigdy nie wzrośnie

 

Ceny towarów i usług biją kolejne rekordy, a inflacja nie chce zwolnić. Koszyk podstawowych produktów jest więc coraz droższy. Jakby tego było mało, rosną też raty kredytów hipotecznych. Jak w takiej sytuacji sięgać po dodatkowe środki? To proste, należy wybrać kredyt gotówkowy z ratą, która na pewno nie urośnie.

Czasy nie są łatwe - to nie ulega wątpliwości. Jednak nawet w takiej sytuacji można realizować swoje plany. Ważne, aby robić to z głową i wybierać bezpieczne produkty finansowe. Takie, które są przewidywalne i odporne na ryzyko. Idealnym rozwiązaniem jest Równoratka, czyli kredyt gotówkowy ze stałą ratą, który jest dostępny dla nowych Klientów Santander Consumer Banku – banku od kredytów.

Wydatków nigdy nie brakuje

Remont czy wymiana zepsutego sprzętu wiążą się z wydatkami, które raz na jakiś czas po prostu trzeba ponieść. Do tego dochodzą wydatki na „życie” czy też innego rodzaju zakupy – kursy językowe, wyjazdy czy pomoc bliskim.

Z naszego raportu „Czy pandemia zmieniła podejście Polaków do świadomości finansowej?” wynika, że jedynie 53% Polaków posiada jakiekolwiek oszczędności. Dla dużej części społeczeństwa czasowa utrata stabilności finansowej jest więc realnym zagrożeniem. Ale nawet jeśli czyjaś sytuacja jest relatywnie dobra, to dodatkowe środki zawsze mogą zasypać chwilowe dziury w budżecie lub pokryć nadmiarowe wydatki.

Raty bez niespodzianek

By móc realizować zarówno stałe jak i dodatkowe zakupy - niezależnie od ich typu i przeznaczenia – trzeba mieć pewne źródło finansowania. Zwłaszcza gdy domowy budżet trzeszczy w szwach z powodu ogólnego wzrostu cen. Jeśli chcemy wziąć kredyt, to tylko taki z równą ratą. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że każdego miesiąca wysokość raty będzie taka sama. Bez podwyżek, niepewności i nagłych problemów finansowych.

Proste i pewne rozwiązanie

Równoratka w Santander Consumer Banku to kredyt gotówkowy, który ma stałe i bezpieczne oprocentowanie w wysokości 9,5%. Nowi Klienci banku mogą go wziąć na stały okres 42 miesięcy w kwocie 5, 10 lub 15 tysięcy złotych, a rata będzie wynosić odpowiednio 150, 300 lub 450 zł. O kredyt można się starać w oddziale banku lub przez contact center. Pieniądze trafiają na konto Klienta już w ciągu 24 godzin od pozytywnej decyzji kredytowej.

Mądre zarządzanie domowymi finansami w dużej mierze polega na ograniczaniu ryzyka. Gdy potrzebujemy dodatkowych środków, weźmy kredyt, którego rata nagle nie urośnie. W ten sposób zrealizujemy swoje plany bez niepotrzebnych zawirowań. A kredyt spłacimy w stałych i dopasowanych ratach.