„Po znajomości” zyskasz do 1000 zł!

„Po znajomości” zyskasz do 1000 zł!

Kontakty z bliskimi dają szereg korzyści społecznych, towarzyskich i psychologicznych, a teraz możesz na nich zyskać także finansowo. Wystarczy, że skutecznie polecisz kredyt gotówkowy, a otrzymasz bony na zakupy o wartości nawet 1000 zł! Mało tego – osoby, które skorzystają z Twojego polecenia, także mogą zyskać.

Wybór produktów i usług dostępnych na rynku jest tak szeroki, że często przed zakupem bierzemy pod uwagę rekomendacje członków rodziny, przyjaciół czy znajomych. Postępując w ten sposób, dokonuje się wstępnej selekcji i oszczędza sporo czasu. Czasem przy okazji można też zyskać dodatkowe środki na kolejne zakupy.

Jak działa program „Po znajomości”?

Klienci Santander Consumer Banku, którzy otrzymali indywidualny kod poleceń, mogą go wykorzystać do polecania bliskim i znajomym dowolnego kredytu gotówkowego z oferty banku. To naprawdę proste! Jeśli dysponujesz kodem, po prostu wyślij go osobom, które szukają źródła dodatkowej gotówki. Biorąc kredyt gotówkowy, podadzą Twój kod i oboje w ciągu miesiąca od spełnienia warunków Regulaminu otrzymacie SMS-em eVoucher SODEXO o wartości 200 zł. To klasyczna sytuacja, w której każdy wygrywa. I może iść na nadprogramowe zakupy.

Jakie są najważniejsze terminy i limity?

W ramach programu poleceń „Po znajomości” do końca roku z Twoich poleceń może skorzystać aż 5 osób. Jeśli będziesz polecać skutecznie, w sumie otrzymasz 5 bonów na zakupy o łącznej wartości 1000 zł! W obliczu rosnących cen i nadchodzących wakacyjnych potrzeb, taka kwota z pewnością będzie ulgą dla domowego budżetu. Zwłaszcza, że zakupy możesz zrobić w każdym z tysięcy sklepów, które honorują eVouchery SODEXO.

 

Życzliwy gest polecenia dobrego produktu może się więc opłacać na wiele sposobów. Znajomy zyska Open eVoucher o wartości 200 zł oraz pewne i bezpieczne źródło finansowania swoich potrzeb. Ty dostaniesz bon (lub bony – wszystko zależy od Ciebie!), który przyda się na przykład przed wakacyjnym grillem ze znajomymi. Bo przecież znajomości trzeba celebrować!