Karta z TurboPROMOCJAMI

Karta z TurboPROMOCJAMI

Kto powiedział, że nie możesz zyskać na robieniu codziennych zakupów? Teraz z TurboKARTĄ nie tylko otrzymasz stałe zwroty, ale także vouchery do Biedronki i na Allegro! Zobacz, co zrobić, by skorzystać z wyjątkowych promocji.

Jesień to wydatki. I to niestety w momencie, gdy portfele oraz konta jeszcze dochodzą do siebie po wakacjach. Nadejście września to  szkolne zakupy, odzieżowe a potem także  przedświąteczne. Do tego trzeba już zacząć myśleć o wymianie sprzętu na białe szaleństwo…

Ale my mamy na to sposób! Nie musisz rezygnować z zakupów i planów – skorzystaj z TurboKARTY z promocjami!

Karta pełna korzyści

TurboKARTĄ można płacić wygodnie w internecie oraz na zakupach stacjonarnych, gdzie przyda się funkcja zbliżeniowa. Płacąc kartą możesz korzystać z okresu bezodsetkowego, w którym z pieniędzy korzysta się bez żadnych dodatkowych kosztów. To nawet do 54 dni darmowego kredytu! Spłacasz po prostu tyle ile wydałeś/aś.

Płacisz i zarabiasz!

Mało tego, płacąc TurboKARTĄ możesz wypracować sobie zwrot pieniędzy na kartę. Otrzymasz 5% wydatków w samodzielnych myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach, pubach i kawiarniach oraz 1% zwrotu za paliwo oraz inne zakupy na stacjach paliw. Aż do 360 zł rocznie! Czysty zysk!

Dodatkowe zakupy w Biedronce?

Do takich właśnie zadań idealnie nadaje się TurboKARTA. W ramach aktualnej promocji możesz dzięki niej dodatkowo otrzymać bony o łącznej wartości 300 zł, za które zrobisz zakupy w sklepach sieci Biedronka. Wystarczy, że będziesz wydawać co najmniej 500 zł miesięcznie przez 3 miesiące od podpisania umowy i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej lub mobilnej. Za każde osiągnięcie limitu miesięcznych wydatków otrzymasz voucher na kwotę 100 zł - maksymalnie 3 vouchery po 100 zł.  

A może na Allegro?

Jeśli preferujesz zakupy na Allegro, możesz skorzystać z innej wyjątkowej promocji. Przy miesięcznych płatnościach TurboKARTĄ na kwotę co najmniej 600 zł przez 4 miesiące od podpisania umowy, otrzymasz voucher Allegro na kwotę 100 zł. W tym przypadku możesz zgarnąć aż 4 bony, więc w sumie zbierzesz 400 zł na zakupy! Pamiętaj jedynie, by przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Dokładne warunki obu promocji znajdziesz na stronach poświęconych promocjom w Biedronce i na Allegro. Zwróć uwagę, że liczba kart dających vouchery jest ograniczona, więc lepiej nie zwlekać. Zwłaszcza, że kartę można zamówić przez internet, więc załatwisz to sprawnie i bezproblemowo.

Tyle korzyści w jednym niepozornym kawałku plastiku. Nie czekaj, zamów TurboKARTĘ! Wybierz rozwiązanie, które będzie wyjątkowo przyjazne dla Twojego portfela.