Jak kupić auto i odebrać stylowy dodatek

Jak kupić auto i odebrać stylowy dodatek

Zakup samochodu używanego może się wydawać skomplikowany. Faktycznie, na początku trzeba uważnie wybrać odpowiednie, wolne od usterek i wad prawnych auto. Ale potem jest już z górki – zakup można wygodnie sfinansować atrakcyjnym kredytem w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Zwłaszcza, że teraz na kredytobiorcę czeka nagroda – stylowa walizka renomowanej marki Ochnik!

Raz na jakiś czas stajemy przez zadaniem wyboru i zakupu auta. Naturalną strategią jest w takiej sytuacji szukanie jak największych korzyści. Pytamy rodzinę i znajomych, czy nie słyszeli o okazji lub czy nie planują sprzedać swojego auta. Przeglądamy ogłoszenia. A gdy już znajdziemy wymarzone cztery kółka, porównujemy zestawienia przeróżnych kredytów.

Wybieramy właściwy kredyt

Jak podjąć decyzję? Pomocne mogą się okazać informacje o kredycie na samochód używany w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Nie dość, że wysokość oprocentowania może wynieść tylko 4,99% (RRSO 9,07%), to jeszcze każdy posiadacz kredytu otrzymuje prezent w postaci eleganckiej walizki Ochnik! Można powiedzieć, że to nagroda za wybranie dobrego produktu finansowego.

Odbieramy gustowny prezent

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wziąć kredyt na samochód używany w wysokości co najmniej 20 000 zł. Umowę kredytową należy zawrzeć wygodnie przez internet lub telefonicznie. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza kontaktowego. Następnie, w wypadku otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej, pomyślnym zakończeniu całego procesu i podpisaniu umowy - walizka zostanie wysłana na podany adres.

Korzystamy potrójnie!

Tak niewiele wystarczy, by cieszyć się: nowym autem, niskim oprocentowaniem kredytu i stylowym dodatkiem. Zamiast jednej korzyści w postaci samochodu mamy więc aż trzy. To się nazywa okazja!

Kredyt na samochód używany w Santander Consumer Banku – banku od kredytów zdecydowanie wyróżnia się spośród dostępnych na rynku rozwiązań. Z nową walizką Ochnik wyróżniać się będzie także każdy, kto skorzysta z tej wyjątkowej promocji.

Szczegółowe warunki sprzedaży premiowej „Nagroda dla Ciebie” znajdują się na stronie www.santanderconsumer.pl/s/w.

Sprzedaż premiowa „Nagroda dla Ciebie” nie dotyczy umów zawartych w salonach dealerski, komisach czy u pośredników kredytowych.