V Open Day – kolejna szansa dla innowacyjnych startupów

V Open Day Santander Consumer Banku - banku od kredytów - szukamy start-upów do współpracy

Santander Consumer Bank – bank od kredytów, zaprasza start-upy do udziału w V Open Day. Wydarzenie odbędzie się 26 marca we Wrocławiu. Open Day to okazją do tego, żeby poznać ciekawe, nowe pomysły na biznes i narzędzia, które mogą zmienić rynek consumer finance.

Właśnie ruszył nabór do V edycji Open Daywyjątkowego spotkania organizowanego przez Santander Consumer Bank – lidera rynku consumer finance w Polsce. Tematem przewodnim V edycji wydarzenia jest „Bank jutra”. Open Day to świetna platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy innowacyjnymi przedsiębiorstwami oraz szansa do zaprezentowania swoich pomysłów i rozwiązań przed szerokim gronem uczestników (w tym m.in. przedstawicielami różnych obszarów biznesowych banku).

Tym razem Santander Consumer Bank szuka start-upów, które swoimi rozwiązaniami wspierają firmy w wewnętrznych i zewnętrznych procesach – między innymi przy usprawnianiu obsługi klienta i budowaniu pozytywnych doświadczeń w relacji z bankiem.

– W Santander Consumer Banku wierzymy, że to klient jest na pierwszym miejscu. Żeby zrealizować tę wizję, musimy na bieżąco dostosowywać organizację do możliwości, jakie daje client experience. Taki będzie bank jutra, dlatego liczymy na to, że dzięki Open Day znajdziemy w świecie start-upów partnerów, którzy będą wspierać nasze procesy związane z automatyzacją, czy zmianą procesów back-officowych – mówi Ewa Muciek, Zastępca Dyrektora Pionu Tech nologii i Operacji.

Start-upy będą mogły zaprezentować również pomysły na wsparcie komunikacji i współpracy między zespołami i działami. Dobrze dobrane i odpowiednio wykorzystane narzędzia mogą zoptymalizować procesy zachodzące w firmie, co w konsekwencji przełoży się na lepszą obsługę i większe zadowolenie klienta.

– Dynamicznie zmieniający się rynek consumer finance w Polsce oddziałuje również na to, jak funkcjonują instytucje tego sektora od wewnątrz. W czasie V Open Day będziemy szukać innowacyjnych pomysłów na to, jak można być bliżej klienta zmieniając, z pozoru niepowiązane z obsługą, procesy i działania bieznesowe – dodaje Maciej Dąbrowski, dyrektor Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku.

Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem forumlarza dostępnego pod adresem: https://www.santanderconsumer.pl/formularze/formularzinnowacje/  Nabór trwa do 6 marca 2020 roku. O zakwalifikowaniu i możliwości wygłoszenia prezentacji wybrani przedsiębiorcy zostaną poinformowani przez zespół Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku.

Polecane artykuły
Sklepy autonomiczne to przyszłość handlu

Sklepy autonomiczne to przyszłość handlu

13 lutego 2020 Blisko Ciebie
Jak wynika z badania przeprowadzonego na potrzeby raportu ,,Kochamy okazje” Santander Consumer...
Czytaj więcej
Emplobot zrekrutuje do Santander Consumer Banku

Emplobot zrekrutuje do Santander Consumer Banku

22 stycznia 2020 Poznaj nas
Zainteresowani pracą w Santander Consumer Banku przejdą przez proces rekrutacyjny jeszcze...
Czytaj więcej
Santander Consumer Bank partnerem strategicznym akceleratora Accelpoint

Santander Consumer Bank partnerem strategicznym akceleratora Accelpoint

15 stycznia 2020 Blisko Ciebie
Santander Consumer Bank – bank od kredytów, nawiązał współpracę ze spółką Accelpoint. W ramach...
Czytaj więcej