Sfinansujemy zakupy online z fintechem Comfino

Sfinansujemy zakupy online z fintechem Comfino

 

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę ze spółką Comperia.pl S.A. Oferowany przez nas kredyt celowy trafił do oferty podległego jej fintechu Comfino. Comfino dostarcza rozwiązania płatnicze dla ponad 100 sklepów internetowych z różnych branż, co oznacza, że nasze rozwiązanie trafi do nowych grup klientów! Co więcej, dzięki tej współpracy weszliśmy w nowe obszary finansowania – ubezpieczenia i usługi medyczne. Zapraszamy do lektury artykułu po więcej szczegółów dotyczących naszego partnerstwa.

Stworzony przez spółkę Comperia.pl S.A. fintech dostarcza różne metody finansowania zakupów w sieci. Korzystające z jego usług sklepy internetowe mogą oferować swoim klientom możliwość zapłaty za pomocą płatności odroczonych i popularnych rat. Dzięki współpracy Comperia.pl S.A. z Santander Consumer Bankiem, konsumenci zyskali również dostęp do zakupów za pomocą kredytu celowego.

Jakie korzyści daje ten produkt? Przede wszystkim umożliwia on sfinansowanie – w prosty i wygodny sposób – dowolnego zamówienia w sklepie internetowym na kwotę od 100 zł do 50 tys. zł. Rozwiązanie jest dobrym wyborem dla wielbicieli tzw. marketplace’ów, które pozwalają połączyć zamówienia od wielu sprzedawców w jeden koszyk zakupowy i wykonać jedną transakcję. Według naszych danych wewnętrznych, kredyt celowy to bardzo popularny produkt, a jego miesięczna sprzedaż wynosi 27 proc. ogólnej sprzedaży internetowej Santander Consumer Banku w obszarze HP!

Jakie korzyści płyną z naszej współpracy? Dzięki partnerstwu naszego banku ze spółką Comperia.pl S.A., klienci sklepów współpracujących z Comfino otrzymali kolejną, atrakcyjną propozycję finansowania. Natomiast Santander Consumer Bank rozpoczął finansowanie w dwóch nowych obszarach, czyli ubezpieczeniach i usługach medycznych.

Było to możliwe, dzięki temu, że w skład Grupy Comperia wchodzi serwis ubezpieczeniowy Compero.pl oraz spółka Comperia Ubezpieczenia pracująca z wieloma agentami ubezpieczeniowymi. Partnerstwo z bankiem umożliwia, więc ratalną spłatę np. polisy OC. Z kolei finansowanie przez Santander Consumer Bank usług medycznych odbywa się poprzez partnera Comperia.pl S.A., czyli platformę Kliniki.pl, która łączy pacjentów z gabinetami lekarskimi, stomatologicznymi czy ośrodkami rehabilitacji.

Fintech Comfino to już nasz drugi – po popularnym integratorze płatności – partner w sprzedaży kredytu celowego. Ciągle prowadzimy rozmowy w sprawie kolejnych rozszerzeń, dążąc do tego by nasze rozwiązanie docierało do nowych grup klientów.