Jak wybrać idealny upominek?

Mistrzowski kredyt gotówkowy na zimę

Jeśli chcemy wywołać autentyczną radość ze świątecznego prezentu, musimy się odrobinę postarać. Lepiej nie zakładać, że uda się nam zrzucić ewentualne niepowodzenie na gust sympatycznego staruszka w czerwonym płaszczu. Za sukces lub porażkę odpowiada obdarowujący. Ale jeśli jest dobrze przygotowany, bo wcześniej zapoznał się z tym poradnikiem, będzie miał ogromne szanse na zakończenie misji prezentowej z powodzeniem

Wybieranie indywidualnie dopasowanych, idealnie trafionych i przydatnych upominków nie jest proste. Jednak z drugiej strony żyjemy w czasach, w których jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Warto więc wykorzystać możliwości, jakie dają nam technologia i bankowość.

Po pierwsze: social media

Dzięki mediom społecznościowym wiemy o sobie coraz więcej. A to oznacza, że w łatwy i dyskretny sposób możemy sprawdzić, czym interesuje się osoba, dla której szykujemy prezent. Z pewnością znamy jej pasje, ale poszczególne wpisy, zdjęcia i polubienia mogą nam podsunąć pomysł na konkretny prezent, o którym byśmy nie pomyśleli lub nie chcielibyśmy pytać wprost.

Po drugie: sieć możliwości

Po określeniu celu ruszamy na zakupy. Tak naprawdę cały świat stoi przed nami otworem. Oczywiście o ile szykujemy upominek z odpowiednim wyprzedzeniem i czas dostawy nie wypadnie już po mikołajkach lub Świętach. Możliwość przeglądania ofert setek sklepów to szansa na kupienie czegoś naprawdę wyjątkowego, czego nie ma w najbliższym markecie. Przeglądając serwisy aukcyjne, strony antykwariatów i komisy online z pewnością znajdziemy coś, czego nie ma nikt inny.  

Po trzecie: gotówka od ręki

Jeśli prezent jest naprawdę wyjątkowy, zwykle wymaga wyłożenia większej kwoty. Tak to już jest. Zaawansowane technologicznie urządzenia, robione na zamówienie rzemieślnicze meble czy ekscytujące przeżycia kosztują. A właśnie tego rodzaju i „kalibru” prezenty często kupujemy. By nie przeciążyć swojego budżetu, można skorzystać z opcji karencji, dostępnej w Mistrzowskim kredycie gotówkowym w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. To proste - przesuwamy płatność pierwszej raty tak jak Ci wygodnie - o 1 lub 2 miesiące do przodu i spokojnie czekamy na pełne prezentów Święta.