Dzień Kobiet przywitamy darmowymi badaniami piersi we Wrocławiu w ramach akcji „Biustowniczki”

Dzień Kobiet przywitamy darmowymi badaniami piersi we Wrocławiu w ramach akcji „Biustowniczki”

 

Santander Consumer Bank jest wyłącznym partnerem akcji „Biustowniczki”, organizowanej przez Fundację Kapitan Światełko. Jest ona skierowana do kobiet w wieku 18-35 lat, których nie obejmują systemowe programy profilaktyczne. W jej ramach mogą one skorzystać z darmowego USG piersi – bez skierowania, ubezpieczenia czy zapisów. Pierwsze badania odbędą się już 8 i 9 marca br., we Wrocławiu. Gdzie dokładnie? Informujemy w artykule poniżej. 

Już 8 marca br. we Wrocławiu odbędą się pierwsze badania przesiewowe pod kątem zdrowia piersi dla kobiet w wieku 18-35 lat, finansowane przez nasz bank.

Gdzie należy się pojawić?

Gabinety mobilne staną w Galerii Dominikańskiej przy pl. Dominikańskim 3. Lekarze będą tam czekać na kobiety przed 36 rokiem życia przez dwa dni od 8 do 9 marca w godz. od 10:00 do 20:00. Na badania można przyjść bez skierowania czy nawet ubezpieczenia. Na badania nie obowiązują zapisy - decyduje kolejność przybycia. Gabinet w Galerii Dominikańskiej będzie dostępny na pierwszym piętrze. 

Nie tylko Wrocław 

Panie, które nie pochodzą z Wrocławia lub okolic nie muszą się martwić. W kolejne piątki i soboty aż do 18 maja br. zainteresowane kobiety przed 36 rokiem życia będą mogły skorzystać z USG piersi na tych samych zasadach w wybranych galeriach handlowych w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Bydgoszczy, Katowicach i Poznaniu. Każdego dnia akcji lekarki prowadzące badania będą dostępne w dwóch gabinetach, od 10:00 do 20:00. 

Chcecie dowiedzieć się więcej o akcji albo poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowia piersi? Jeśli tak, zapraszamy na strony: https://www.santanderconsumer.pl/biustowniczki/ oraz https://www.biustowniczki.pl/, gdzie można znaleźć materiału edukacyjne opracowane na potrzeby projektu oraz pełny harmonogram badań.