1 kredyt = 20 zł przekazane na cele społeczne

20 złotych za kredyt Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Już po raz piąty, Santander Consumer Bank – bank od kredytów przekaże 20 zł od każdego udzielonego dziś (7 stycznia) kredytu na wsparcie projektów społecznych i charytatywnych. Średnia roczna wartość przekazywana w tej akcji to ponad 100 tysięcy złotych.

Święto Trzech Króli w Hiszpanii jest jednym z bardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku. Zwłaszcza przez dzieci, które tego dnia otrzymują od najbliższych prezenty. Na Półwyspie Iberysjkim nie Mikołaj je przynosi, a właśnie Kacper, Melchior i Baltazar. Nic więc dziwnego, że dzień ten utożsamiany jest z obdarowywaniem innych. Santander Consumer Bank, w ślad za hiszpańską tradycją Grupy Santader, już po raz kolejny organizuje akcję, w której za każdy kredyt udzielony 7 stycznia, przekaże 20 zł na cele społeczne.

Inicjatywa “20 zł za kredyt” bardzo mocno zakorzeniła się w kulturze organizacyjnej  Santander Consumer Banku w Polsce. Już od pięciu lat środki zgromadzone w jej ramach pozwalają na wspieranie lokalnych projektów charytatywnych i społecznych, a także angażowanie pracowników Banku w pomoc potrzebującym – mówi Dariusz Józefiak, Dyrektor Departamentu Marketingu i Reklamy Santander Consumer Banku. Środki z ubiegłorocznej edycji wsparły m.in. Schronisko św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet we Wrocławiu, Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, Projekt 28 Marzeń - niepełnosprawni w drodze na szczyt czy Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz prowadzony przez nią Przylądek Nadziei.

Tegoroczną akcją zostanie objęta cała sieć sprzedaży Santander Consumer Banku. W jej skład wchodzi ponad 330 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce oraz sieć ponad 30 000 sklepów i e-sklepów, punktów usługowych oraz salonów i komisów samochodowych na terenie całej Polski. Kwota 20 zł dla potrzebujących zostanie przekazana za każdą podpisaną 7 stycznia umowę na kredyt gotówkowy, samochodowy, kartę kredytową oraz kredyt na zakup towarów i usług. Zebrane w ramach akcji środki będą pochodziły ze środków własnych Banku. Akcja nie ma wpływu na ofertę produktów Santander Consumer Banku.

Najnowsze w Social Media

YouTube