Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy z Santander Consumer Bankiem!

Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy z Santander Consumer Bankiem!

Wprowadzamy kolejną promocję dla naszych klientów. Tym razem kierujemy ją do nowych użytkowników karty kredytowej Visa Comfort. Teraz, poza dodatkowymi pieniędzmi na dobrych warunkach, mogą oni zyskać 200 zł na dowolne zakupy! Jak to zrobić i jakie jeszcze korzyści wiążą się z posiadaniem Visy Comfort? Tłumaczymy w artykule poniżej.

„Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy”

Promocja „Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy” przeznaczona jest dla nowych użytkowników karty. Aby z niej skorzystać wystarczy:

  • podpisać umowę o kartę Visa Comfort od 15 lipca do 13 sierpnia 2021 roku,
  • zrobić dowolną transakcję kartą do 30 września 2021 roku.

I to wszystko. Każdy kto spełni warunki promocji otrzyma 200 zł na rachunek karty do 31 października 2021 roku.

Jak podpisać umowę o wydanie Visy Comfort? Bardzo prosto. Wystarczy wypełnić formularz na stronie banku, a my oddzwonimy. Podczas rozmowy wspólnie z klientem przejdziemy przez wniosek i dopasujemy limit  karty do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Umowę można podpisać w wybrany przez siebie sposób – przelewem za 1 zł lub za pomocą firmy kurierskiej, a kartę wraz z numerem PIN prześlemy do domu.

Korzystanie z karty jest  bezpłatne  przy zakupach powyżej 1000 zł/m-c lub 9,50 zł przy mniejszych wydatkach.

Wygodne zarządzanie wydatkami

Karta kredytowa Visa Comfort zapewnia szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy na co dzień i w nagłych przypadkach, bez konieczności zapożyczania się u bliskich lub starania się o kredyt. Można nią płacić zarówno w internecie, jak i w sklepach stacjonarnych, korzystając z wygodnych i bezpiecznych płatności zbliżeniowych. Co więcej, posiadacze karty mogą dowolne zakupy spłacać w ratach – to dobra opcja dla tych, którzy cenią stabilność.. W zarządzaniu finansami pomaga też fakt, że spłatę karty można dostosować do indywidualnych możliwości.. Wszystkie informacje o karcie klient ma zawsze w zasięgu ręki dzięki bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej.

Więcej informacji o karcie Visa Comfort można znaleźć na podstronie banku: https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-comfort,2.html