Wiosenna konsolidacja korzyści

Wiosenna konsolidacja korzyści

O tej porze roku do życia budzi się cała przyroda wokół nas! Także ludzie czują przypływ energii i zaczynają snuć plany na cieplejszą część roku. Zarówno przy planowaniu wydatków, jak i porządkach warto sięgnąć po kredyt konsolidacyjny, bo to dobry moment na porządki również w finansach osobistych.

Wiosenny przypływ motywacji warto wykorzystać bez zbędnej zwłoki . Dobra energia to najlepsze wsparcie, aby działać tu i teraz. Jednak planowanie nie będzie wygodne i skuteczne, jeśli nie przygotujesz  odpowiedniego zaplecza finansowego.

Porządek w finansach

Najważniejszy jest oczywiście odpowiedni budżet  oraz sprawdzone i bezpieczne źródło finansowania. Również istotne może być jednak przejrzenie i uporządkowanie aktualnych wydatków. Sprawdź, ile różnych rat kredytów i pożyczek płacisz. Czy nie lepiej byłoby je połączyć w jedną, wygodną ratę, która - może okazać się niższa niż suma tych dotychczasowych?

Kredyt konsolidacyjny to szczególny rodzaj kredytu, który pozwala na scalenie zobowiązań takich jak:

  • ·       kredyty i pożyczki gotówkowe,
  • ·       kredyty konsumenckie (na zakup towarów i usług),
  • ·       kredyty samochodowe.

 

Niezależnie od tego, co połączysz, efekt będzie jeden – jedna rata.

Jedna rata i dodatkowa gotówka

Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Banku to nie tylko jedna rata i jeden termin spłaty. Dzięki temu, że całościowe zobowiązanie można rozłożyć na większą liczbę miesięcy, nowa rata może być niższa niż suma aktualnych rat.

Decydując się na konsolidację rat, możesz dodatkowo otrzymać nawet do 150 000 zł. Taka suma sprawi, że urzeczywistnią się nie tylko wiosenne, ale także wakacyjne plany. Remont, odświeżenie wnętrza mieszkania, sprzęt sportowy, podróże – to tylko cześć celów, które możesz zrealizować w najbliższych miesiącach.

Dodatkowa gotówka zostanie dołączona do Twoich dotychczasowych zobowiązań. Spłacając jedną ratę, będziesz spłacać także te nowe środki. Za jednym zamachem uporządkujesz swoje finanse i dodatkowo zrealizujesz ambitne plany. Na tym właśnie polega wiosenna konsolidacja korzyści w Santander Consumer Banku!