Internetowy Limit Odnawialny – sprytne finansowanie e-zakupów

Internetowy Limit Odnawialny – sprytne finansowanie e-zakupów

Internetowy Limit Odnawialny – sprytne finansowanie e-zakupów

Zakupy przez internet są wygodne i bezpieczne, ale mają jedną sporą wadę – często trzeba za nie z góry zapłacić. Oczywiście można skorzystać z kredytu, jednak przy częstych transakcjach na niewielkie kwoty może to być dość czasochłonne. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które daje dostęp do elastycznego, odnawialnego, całodobowego finansowania, dzięki któremu płatność za nasze bieżące e-zakupy możemy odłożyć w czasie lub rozłożyć na dogodną liczbę rat. To wszystko po jednokrotnym wypełnieniu wniosku, kolejne zakupy potwierdzasz już tylko SMS!

Na potrzeby młodych

Przedstawiciele młodego pokolenia nie uznają żadnych barier czy ograniczeń, są przyzwyczajeni do płatności internetowych, odnawialnych subskrypcji i wszelkiego rodzaju abonamentów. Tak płacą za dostęp do filmów, gier, muzyki i audiobooków. Dlatego SCB umożliwia im produkt w którym to oni decydują o tym jak ma wyglądać ich spłata. Oprócz tego korzystają oczywiście z e-zakupów. Można założyć, że na ich kontach bankowych ruch jest równie intensywny, jak w tokijskim metrze i możliwość kumulowania drobnych codziennych wydatków i jednokrotne płacenie za nie w późniejszym czasie lub w wygodnych ratach idealnie wpasowuje się w ich potrzeby.

Na potrzeby starszych

Trochę starsi użytkownicy internetu także coraz chętniej kupują w sieci. W dobie pandemii ta tendencja zdecydowanie się nasila, także proste metody płatności bez konieczności każdorazowego wypełniania danych dot. posiadanych środków płatniczych, czy logowania się do konta są również odpowiedzią na ich potrzeby. Przesadą nie będzie więc stwierdzenie, że nowy produkt finansowy Santander Consumer Banku - Internetowy Limit Odnawialny., to elastyczna metoda płatności za wydatni internetowe praktycznie dla każdego.  Posiadając LIMIT nie ominiesz żadnej okazji! Środki masz zawsze pod ręką. Spłaty dokonasz w późniejszym terminie.

Na potrzeby przeciwników odsetek

To innowacyjne narzędzie służy do finansowania wszelkiego rodzaju zakupów online. Klient na etapie płatności za wybrane e-zakupy jednorazowo składa wniosek o przyznanie limitu w wybranej przez siebie wysokości. Zgoda na uruchomienie limitu oznacza płatność za te i kolejne internetowe wydatki przyznanym limitem bez konieczności składania kolejnych wniosków czy podawania danych dot. posiadanych środków płatniczych. Spłata w do 54 dni jest bezodsetkowa, a limit się odnawia. To oznacza, że zakupy zaczynają się od nowa! Jeśli odroczenie terminu płatności to przy większych zakupach za mało, spłatę można również spokojnie rozłożyć na dogodne raty, także te najkorzystniejsze – o zerowym oprocentowaniu.

Na wiele, wiele potrzeb

Obecnie Internetowy Limit Odnawialny Santander Consumer Banku – banku od kredytów jest dostępny dla kupujących w sklepach Grupy Morele.net lub za pośrednictwem platformy Przelewy24, co oznacza możliwość skorzystania z tego nowoczesnego środka płatności w tysiącach e-sklepów. Możliwości są więc nieograniczone, bo przecież limit będzie się odnawiał i odnawiał bez końca!