Czas na zmianę auta

Czas na zmianę auta

Z wakacyjnych wyjazdów wracamy zwykle z potężnym zastrzykiem energii. Właśnie teraz powstają plany remontowe, zapisujemy się na kursy językowe i myślimy intensywnie o koniecznych zakupach przeróżnych urządzeń oraz sprzętów. To też dobry moment na wymianę auta, które powinno być odpowiednie na jesienno-zimowe warunki pogodowe, dojazdy do szkoły i pracy oraz wypady na ferie.

Jest wiele powodów

Stare auto zawiodło podczas urlopu? Nie posiada nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i rozwiązań, które zapewniają wygodę w podróży? A może jest zbyt małe, bo rodzina się powiększyła? Każdy z tych powodów jest dobry, by wymienić samochód na nowszy, lepiej odpowiadający aktualnym potrzebom. Warto przy tym pamiętać, że auto nie musi być nowe z salonu – dobrym rozwiązaniem jest również zakup nieco tańszego pojazdu używanego.

Jest wiele możliwości

Dłuższe jesienne wieczory sprzyjają rozmyślaniu i dają nam więcej czasu na przeglądniecie np. ogłoszeń sprzedaży pojazdów na aukcjach internetowych. Można spokojnie wybrać markę i model oraz zdecydować, czy postawimy na auto z komisu, od dealera czy od osoby fizycznej. Do rozważenia jest także zakup samochodu sprowadzonego z zagranicy.

W każdym z wymienionych wyżej przypadków zakup auta możemy zrealizować przy pomocy kredytu na samochód używany, który jest dostępny w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Tym bardziej, że to szybki i wygodny kredyt z oprocentowaniem od 4,99%. Dzięki niemu zyskujemy finansowanie dla zakupu auta, a nasz domowy budżet nie zostanie obciążony sporym jednorazowym wydatkiem. Co ciekawe, zdolność kredytowa w tym przypadku może być wyliczona na podstawie dochodów kilku osób, nie tylko z rodziny.

Jest wiele korzyści

Miłym dodatkiem do kredytu na samochód używany jest stylowa walizka Ochnik. Aby ją otrzymać, wystarczy wziąć kredyt na kwotę nie niższą niż 20 000 zł. Walizka zostanie wysłana na adres podany w umowie.

Z nowszym autem i elegancką walizką można już bez przeszkód planować kolejne wakacje oraz inne wyjazdy. Przed nami przecież złota polska jesień, a potem białe szaleństwo na stokach. Okazji do korzystania z czterech kółek na pewno nie zabraknie!